Giresun Cast Ajans Başvuru

  Cast ajans başvuru ailesi olarak yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Türkiye’nin her bölgesinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı değerlendiriyoruz. Öncelikli olarak Giresun Cast Ajans Başvuruları bizim için dikkate alına alınacaktır. Amacımız cast ajans başvuru ailesi olarak yeni ekip arkadaşlarımızla beraber günün her saat ve her dakikasında her türlü ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni yetenekler kazandırmaktır.

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun fındık yetiştiriciliğinin yanında yetenekli ve alanında uzman kişilerin yaşadığı bir şehir olarak da ünlüdür. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera önünde olmayı hayal ederseniz, aşağıdaki formu doldurun ve bize gönderin.

Siz de Giresun’da ikamet ediyorsanız ve bu alanda para kazanmak istiyorsanız hemen Giresun Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize başvurun.

 

   Giresunlu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Seren Serengil, ünlü modacı ve oyuncudur. Belalım Benim, Şükran Büfe, Başka Olur Ağaların Düğünü filmlerinde rol almıştır.

Altan Erkekli, tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. Hangimiz Sevmedik, Yalan Dünya, Vizontele, Aşk Tesadüfleri Sever, Kara Ekmek, Güneşi Gördüm dizi ve filmlerinde rol almıştır.

Derya Baykal, Kadın İsterse, Sil Baştan, Yeter Anne, Varsayalım İsmail, Annemi Hatırlıyorum film ve dizilerinde rol almıştır.

Giresun’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

  Yağlıdere, 2004 yılında Show TV’de yayınlanmıştır ve 13 bölüm sürmüştür. Oyuncuları; Hakan Yılmaz, Aykut Oral, Nefise Karatay’dır.

Uy Başıma Gelenler,2004 yılında yayınlanmış ve Giresun’da çekilmiş bir dizedir.

Bir Sevda İşi, Giresun’un Dereli ilçesinde yer alan Kümbet Yaylası’nda çekimleri yapılmıştır. Yapımcılığını Papyon Film üstlenmiştir.

Giresun Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Bulancık, Espiye, Görele ilçelerine belirli ziyarette bulunarak oyuncu olmak isteyen arkadaşlar için deneme çekimleri yapmaktayız. Keşap, Piraziz, Güce ilçelerinde yaşıyorsanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurarak bize göndermeniz.

Giresun Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz vakit kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bizim için yazacağınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasının önemli olduğunu bilerek dikkatli yazınız. Bize gönderilen her formu inceliyoruz ve en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz mutlaka cevap veriyoruz.

    Bir yorum yapın!