Gümüşhane Cast Ajans Başvuru

05Cast ajans başvuru çalışma ekibi olarak yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Türkiye’nin her il ve ilçesinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı değerlendiriyoruz. Öncelikli olarak Gümüşhane Cast Ajans Başvuruları bizim için önemli olacaktır. Amacımız cast ajans başvuru ailesi olarak yeni ekip arkadaşlarımızla beraber her zaman ve her türlü ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni yetenekli kişiler kazandırmaktır.

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Gümüşhane yetenekli kişilerin yetişmesine ev sahipliği yapmış bir ildir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera önünde olmayı istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun ve bize gönderin.

Siz de Gümüşhane’de yaşamınızı devam ediyorsanız ve bu alanda para kazanarak ünlü olmak istiyorsanız hemen Gümüşhane Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize başvurun.

 

   Gümüşhaneli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Pınar Altuğ, oyuncu, sunucu ve eski mankendir. Çocuklar Duymasın, Davetsiz Misafir, Omuz Omuza, Kurt Kapanı gibi yapımlarda oyunculuk yapmıştır.

Fatoş Kabasakal, dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur. Sunuculuk kariyerine Kral TV’DE başlamıştır. Kahireli Palas, Kurşun Bilal, Bez Bebek ve Acemi Cadıda da oyunculuk yapmıştır.

Gümüşhane’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

  Yurt, Gümüşhaneli ödüllü oyuncu Muzaffer Özdemir’in ilk yönetmenlik denemesidir. Sıkıntılarından kurtulmak için Gümüşhane’ye giden bir İstanbullu mimarın hikâyesi anlatılmaktadır.

Hain, Gümüşhane’de çekilen bir kısa filmdir.

Gümüşhane Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

 Kelkit, Köse, Kürtün ilçelerine belirli zamanlarda ziyarette bulunarak oyuncu olmak isteyen yetenekli kişiler için deneme çekimleri yapmaktayız. Şiran, Torul ilçelerinde ikamet ediyorsanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız bu imkânlar sizin için de geçerlidir. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte verilen formu doldurun ve bize gönderin.

Gümüşhane Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz, hayallerinizde oyunculuk var ise, bu sektörde çalışmak istiyorsanız vakit kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bize ulaşmak için dolduracağınız linkte bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat ediniz. Bize ulaşan her formu inceliyoruz ve en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz da olsa mutlaka cevap veriyoruz.

    Bir yorum yapın!