Hakim Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Hakim dizisi oyunculuk başvuruları başladı. Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Atv’nin dizisi Hakim başvuru formu ile cast ajans oyunculuk başvurusu yapın. Profesyonel ekibimizle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı bizimle atın!

Hakim Dizisi Oyuncu Başvuruları ve Başvuru Formu

Hakim dizisinde oyuncu olmak isteyen kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Hakim dizisi oyunculuk başvuruları nasıl yapılır? Hakim Dizisi başvurularında aranan şartlar ve ajans oyunculuk başvuru formu doldururken dikkat etmeniz gerekenler gibi bir çok önemli konuyu sizler için açıkladık. Hakim Dizisi Oyunculuk Başvurusu için geç kalmadan oyunculuk başvurunuzu cast ajansımıza yapabilirsiniz.

hakim dizisi oyunculuk basvurusu.jpgHakim Dizisi Oyuncu Kadrosuna Yeni Eklenen Oyuncular

Bu bölümde hakim dizisine yeni eklenen oyuncu haberlerini ve duyurularını bulabilirsiniz. 

 • Erdal Beşikçioğlu hakim dizisi başrolünü kaptı!
 • Hakim dizisi kadın başrol oyuncusu Ebru Özkan oldu!

Hakim Dizisi Ajansı, Yapımcısı ve Kanalı?

Hakim dizisi hangi ajansı, yapımcısı ve kanalı bir dizi bağımlısı olanlar tarafından bilinse de yinede oyunculuk yapmak isteyen bir çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Hakim dizisi yapımcısı Limon Film Yapım tarafından Atv için çekilmektedir.

Hakim Dizisi Konusu ?

Yurtdışında ekrana gelen ‘Your Honor’ dizisinin uyarlaması olan Hakim dizisi; bir hakimin, oğlunun bir suça karışmasının ardından çocuğunu koruyabilmek adına verdiği mücadeleyi, içine düştüğü zor durumu konu alıyor.

Hakim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

Usta oyuncularla birlikte yeni oyuncu ve yüzleri de oyuncu kadrosunda bulunduran Hakim dizisi oyuncu kadrosu ve karakterlerini aşağıda sizler için açıklıyoruz. Siz de bu ünlü isimler gibi birer oyuncu olmak istiyorsanız eğer bizimle hemen iletişime geçin.

 • Erdal Beşikçioğlu – Ömer.
 • Ebru Özkan – Yasemin.
 • Uğur Yücel – Cevdet.
 • Yurdaer Okur – Azem.
 • Eslem Akar – Deniz.
 • Fatih Berk Şahin – Ozan.
 • Hasibe Eren – Gülbahar.
 • Gülsen Tuncer – Semra.

Hakim Dizisi Fotoğraf Galerisi

Hakim dizisi afişleri, Bölüm fotoğrafları ve Dizi hayranları için çeşitli ölçülerde fotoğraf galerisi.

Hakim Dizisi Oyuncu Adaylarında Aranan Şartlar?

Oyunculuk başvurusu yapacak adaylarda aranan şartları ve bilinmesi gereken detaylı bilgiler.

 • Hakim dizisi ya da diğer dizilerde oyunculuk yapmak için rol yapma kabiliyetinizin olması gerekmektedir.
 • Dış görünüşünüze özen gösterip dikkat etmelisiniz.
 • Diksiyon ve Beden dilinizi iyi kullanmanız Hakim dizisi ve diğer dizilerde oyunculuk yapmak için size fayda sağlayacaktır.

Hakim Dizisinde Oyunculuk için Eğitim Şart mı ?

Hakim dizisi ya da diğer dizilerde oyuncu olmak için eğitim şart değildir. İlk önce deneyim kazanmak daha önemlidir. Bir kaç deneyim ve küçük rol alıp dizisi oyunculuğu yapabilirsiniz. Oyunculuk alanında ilerleyip kariyer yapma hedefiniz varsa eğer daha sonra Oyunculuk Eğitimi de almayı düşünebilirsiniz.

Hakim Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır Video?

Hakim dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır videosunu da izleyebilirsiniz.

Hakim Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Hakim dizisi ve diğer dizilerde oyunculuk yaparak hayallerinize ulaşmanız mümkün. Türkiye geneli tecrübeli ya da tecrübesiz olmanız fark etmeksizin ajansımıza her yaştan oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Oyunculuk Başvuru Değerlendirmesi

Başvuru değerlendirmesi bilgileriniz ve Hakim dizisi oyunculuk başvuru formuna yüklediğiniz fotoğraflara göre yapılmaktadır. Bu yüzden fotoğrafların güncel ve yeni olmasına özen gösteriniz. Hakim dizisi ve diğer oyunculuk projelerinde de değerlendirilip görev alabilmeniz içinde detaylı olarak bilgilerinizi yazmanız gerekiyor.

Oyuncu Başvurusu Sonuç

Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Baba dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!