Hakime Hanım Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Atv için çekilen Hakime Hanım Dizisi oyunculuk başvurusu başladı! Başrolünde Vahide Perçin’in olduğu Hakime Hanım dizisi oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Hakime Hanım Dizisi Oyunculuk BaşvurusuHakime Hanım Dizisi Oyunculuk Başvurusu Detayları

TIMS&B tarafından hazırlanan, Ayfer Tunç’un kaleme aldığı dizi konusu itibari ile izleyicilerin ilgisini şimdiden çekmeyi başardı. Çekimleri ve cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizi ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Yeni oyuncu alımları devam eden dizinin Atv’de ekrana gelecek olan dizi için Hakime Hanım Oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bir kadın hakimin etkileyici hikayesini konu alıyor. Emre Aybek’in yöneteceği dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Hakime Hanım Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Hakime Hanım dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Hakime Hanım Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Hakime Hanım dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Hakime Hanım Dizisi için Hemen Başvuru Yapın!   Başvuru Yap

Bir yorum yapın!