Hatay Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru ailesi olarak Hatay da kendimizi yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiye’nin bütün illerinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı kabul ediyoruz. İlk olarak Hatay Cast Ajans Başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. Hedefimiz cast kadromuzla beraber günün her saati her ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni yüzler katmaktır.

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Hatay’da yetenekli kişiler yaşamaktadır. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve  bizimle beraber işlerde olmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Siz de Hataylıysanız ve bu sektörde yer almak istiyorsanız hemen Hatay Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Hataylı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

 Erdem Yener, şarkıcı ve oyuncudur. Güldür Güldür Show’da Hüseyin karakterini canlandırmıştır. Mucize, Çarşı Pazar, Dedemin Fişi filmlerinde rol almıştır.

Hamdi Alkan, sinema yapımcısı, yönetmen, tiyatro sanatçısı ve oyuncudur. En İyi Arkadaşım, Dersimiz: Atatürk, Neredesin Firuze, Okul, Kadim Dostum.

Fırat Doğruluoğlu, bir zamanlar mankenlik yapmıştır. 1999 senesinde Kurtlar Sofrası’nda kamera karşısına geçmiştir. Cesur Hemşire, Dağ, Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi, Vay Arkadaş, Haneler, Bez Bebek.

Simge Tertemiz, 2004 yılında ‘Best Model of Turkey’ birincisi olmuştur. Magazin sunuculuğu yapmıştır. 2007 yılında Çılgın Dershane Kampta filminde rol almıştır.

Hatay’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Aşık, hüzünlü bir aşk filmi olan Aşık’ın başrollerinde Meltem Miroğlu, Emirhan Kartal ve Aşık Veysel’in torunu Yeliz Şatıroğlu yer aldı. Senarist ve yönetmeni ise Bilal Babaoğlu’dur.

Kasaba, 2009’da yayınlanan bu dizi de Hatay’da çekilmiştir. Yapımını Sis Yapım’ın üstlendiği Kasaba, başrollerinde Talat Bulut, Lale Yavaş, Murat Ünalmış oynamıştır.

Asi, 2007 yılında başlamış ve iki sene sürmüştür. Tuğba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Onur Saylak, Selma Ergeç, Çetin Tekindor isimleriyle 71 bölüm çekilen dizi 2009 yılında final yapmıştır.

Hatay’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Dörtyol, Samandağı, Kumlu ilçesinde ikamet eden Hataylılar. Siz de bize form göndererek başvuru yapabilirsiniz. Antakya, Belen, İskenderun ilçelerinde düzenli aralıklarla deneme çekimleri yapılmaktadır. Siz de hayallerinizi yaşamak için deneme çekimlerine katılabilirsiniz.

Hatay Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler siz de bizimle çalışmak için vakit  kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. İncelendikten sonra en geç 2-3 gün içinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!