Hayatımın Neşesi Başvuru | Oyunculuk Başvurusu (Yeni Yüzler)

Goya Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği, Trt‘nin yeni dizisi Hayatımın Neşesi için oyuncu başvuruları başlamıştır. Hayatımın Neşesi dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Hayatımın Neşesi dizisi konusu: Neşe ve Mustafa’nın hayat dolu ve neşeli çekirdek aile yaşantısını ve geniş aile bağlarını anlatır. Farklı kişiliklere sahip aile bireylerini izlerken, izleyiciler kendilerini bu sevgi dolu aileye ait hissedecekler.

Neşe, evliliğinin verdiği tatmin ve aile olmanın huzurunu doyasıya yaşar. Ancak kızı Zeynep, annesinin tam zamanlı bir ev kadını olmasını biraz rahatsızlıkla karşılar. Ailelerinin genç üyesi Emre ise bilgisayar oyunlarına kapılmış durumdadır.

Öte yandan, Mustafa’nın kardeşi Serdar, ailelerinin geleneksel kumaş işletmesinde çalışmayı reddeder. Ayrıca hayatına giren Aylin’le tanıştığında, ona karşı derin bir aşk hissetmeye başlar…

Hayatımın Neşesi dizisi oyuncuları kadrosunda; Şebnem Bozoklu, Tolga Tekin , Uğur Demirpehlivan, Metin Coşkun, Ezgi Tombul, Aras Şenol yer alıyor.

Hayatımın Neşesi dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Hayatımın Neşesi Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Hayatımın Neşesi dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!

1 yorum
  1. Melek Eren

    Tek istediğim şey beni bu diziye kabul etmeniz nasıl oyuncu olacağımı bilmiyorm