Hudutsuz Sevda Yeni Rol ve Yeni İmaj

Yasak Elma dizisinde izleyiciye Kumru karakteriyle kendini sevdiren Biran Damla Yılmaz, yeni sezonda farklı bir imajla karşımıza çıkacak. “Hudutsuz Sevda” isimli yeni dizide başrolde olacak Yılmaz, seyircinin karşısına bambaşka bir görüntü ile çıkacak.

Seyircinin büyük bir merakla beklediği “Hudutsuz Sevda” dizisi, kadrosundaki güçlü isimlerle öne çıkıyor. Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in senaryosunu yazdığı, Murat Öztürk’ün yönetmenliğini yapacağı bu dizide Biran Damla Yılmaz, Deniz Can Aktaş ve Miray Daner gibi isimler yer alacak.

Yeni dizi, Halil İbrahim’in (Deniz Can Aktaş) dram dolu intikam hikayesini anlatacak. Yılmaz’ın canlandıracağı Yasemin karakteri, Halil İbrahim’in çocukluk aşkını temsil ediyor. Bu kritik ve duygusal yoğunluğu yüksek rol için Yılmaz, görünümünde önemli değişiklikler yaptı. Oyuncu, saçlarını kaynakla uzatarak ve rengini koyulaştırarak yeni rolüne hazır hale geldi. Bu yeni imajıyla Biran Damla Yılmaz, izleyicileri yine kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor.

Oyunculuk alanında deneyimli ve istekli olan kişiler Hudutsuz Sevda Dizisi Başvurusu yaparak oyuncu olma fırsatını yakalayabilirler.

Bir yorum yapın!