İbrahim Çelikkol’un Yeni Dizisi “Kadınım”da Partneri Belli Oldu!

Televizyon dünyasının tanınmış yüzlerinden İbrahim Çelikkol, yeni bir projede izleyici karşısına çıkacak. Başlangıçta “Güneş Tutulması” kod adıyla duyurulan yeni dizinin adı, yapımcı Nazlı Heptürk’ün NGM şirketi tarafından “Kadınım” olarak güncellendi. İşte bu heyecan verici projede Çelikkol’a eşlik edecek kadın başrol oyuncusu da sonunda açıklandı!

Yeni Partner: Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz, çok konuşulan ve merakla beklenen “Kadınım” dizisinde İbrahim Çelikkol’la beraber başrolü paylaşacak. Şu anda Murat Şeker’in yönettiği “Aşk Mevsimi” filminin Bozcaada’daki çekimlerinde olan Deniz, proje tamamlandıktan sonra “Kadınım” dizisinin çekimlerine hemen başlayacak.

Dizi Hakkında Diğer Detaylar

Dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapacak, senaryosu ise Ayça Mutlugil tarafından kaleme alınacak. İbrahim Çelikkol ve Dilan Çiçek Deniz gibi sevilen isimleri bir araya getiren bu dizi, şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

Kadınım Dizisi Oyunculuk Başvurusu

NGM yapımı “Kadınım” dizisi, İbrahim Çelikkol ve Dilan Çiçek Deniz’in rol aldığı Kadınım dizisi oyunculuk başvurusu yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dizinin senaryosu ve yönetmeni de oldukça iddialı. Çekimlerin başlamasına çok az bir zaman kaldı ve dizinin çok yakında ATV ekranlarında olacağı kesin. Cast çalışmaları ve yeni oyuncu alımları devam ediyor. Farklı ve etkileyici bir hikaye vaat eden “Kadınım”, izleyiciyi ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Yeni gelişmeler için bizi takipte kalın!

Bir yorum yapın!