İç Giyim Modelliği Başvurusu

İç giyim modelliği ve mankenliği başvuru yapmak isteyen kişiler ajansımıza başvuru yapabilirler. Türkiye’de iç giyim katalog çekimleri üzerine profesyonelleşmiş olan ajansımız yerli ve yabancı bir çok kurumsal firmanın çamaşır katalog çekimleri için tercih edilen cast ajanslar arasında yer almaktadır. Model ajansımızda iç giyim modelliği yapmak isteyen kişiler için bir çok iş ilanı bulunmaktadır.

İç giyim modelliği çekimlerini yapacak fotoğrafçılar ve ajanslar için stresli ve yorucu bir iştir.İç çamaşırı ürünlerini taşıyacak modellerin seçilmesi, çekim öncesindeki eskiz ve modelleme çalışmaları iç giyim çalışmalarının olmazsa olmazlarındandır.

İç giyim modelliği yapacak adayların kesinlikle 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. İç giyim çekimlerinde yüz görünmemekle birlikte sadece vücut çekimleri yapılmaktadır. İç çamaşırı mankeni olabilmek için özel olarak tasarımlarını gerçekleştirildiği firmaların istedikleri vücut ölçülerine yönelik olarak adaylar değerlendirmeye alınır ve bu şekilde bir eleme gerçekleştirilir.

İç giyim modelliği başvurusu yapacak arkadaşlar ajansımız web sayfasında bulunan başvuru formu aracılığı ile sisteme fotoğraflarını ve bilgilerini yazarak online olarak başvurularını yapabilirler. İç giyim modelliği için değerlendirmeler ajansımızın yetkili birimince titizlikle yapılarak iç giyim modeli olmak isteyen kişilerin başvurularına en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Bir yorum yapın!