İçimizdeki Ateş Dizi Oyunculuk Başvurusu (Hızlı Sonuç)

İçimizdeki Ateş Dizisi, çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. İçimizdeki Ateş Dizisinde oyuncu olmak için başvurularınızı bekliyoruz. Günümüzde dizi sektöründeki yeni yüzlere olan ihtiyaç, gün geçtikçe çığ gibi büyümektedir.

Bu nedenle, İçimizdeki Ateş Dizisi oyuncu adayları, yeteneklerine ve kendilerine güvenmeli. Aynı zamanda oyunculuğu bir yaşam tarzı haline getirerek, dizi ajansları ile el ele vererek hedefine doğru yürümelidir. Unutmayın ki, oyunculuk yeteneğine güvenen her insan, en az bir kere denemeyi hak eder. Sizlerde bu hakkınızı, başvuruda bulunarak geleceğin en parlak oyuncularından biri olabilir ve hiç ummadığınız konumlarda kendinizi görebilirsiniz.

İçimizdeki Ateş Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

İçimizdeki Ateş Dizisi oyunculuk başvurusunu yeteneği olduğunu düşünen herkes ajansımız bünyesinde, rol almak için oyunculuk başvuru formunu online ortamlarda doldurabilirler. Ajansımıza yapılan oyunculuk talepleri içerisinde gerçekten yetenekli insanları seçip ayıklayabilmek için eleme sistemleri oluşturmakta ve yetenekli oyuncuları ekranlara kazandırarak bizlere de keyifli seyir dakikaları sunmaktadır.

İçimizdeki Ateş Dizisi Ne zaman Başlıyor?

Ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan İçimizdeki Ateş Dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı . Büyük bir ilgiyle izlenen yeni dizinin tanıtımı, sosyal medyada çok konuşuldu. İçimizdeki Ateş Dizisi yaz sezonunda Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Hayat Bimediğin Yerden Sorar sloganıyla yola çıkan dizinin ilk tanıtımı büyük bir beğeni topladı. Atv nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş ilk yayın tarihi büyük merak konusu oldu.

Ekranların heyecanla beklenen yeni dizisi, İçimizdeki Ateş Dizisi muhteşem bölümleri ile 23 Haziran perşembe akşamı, Atv ekranında izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

İçimizdeki Ateş Dizisi Konusu Nedir?

İçimizdeki Ateş Dizisinde, iş dünyasına ilk adımlarını atan, güçlü, zeki ve hırslı dört gencin hayata tutunma ve hayallerine kavuşma hikayeleri anlatılacak. Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra yolları kesişen bu dört gencin mücadelesini ele alacak dizinin, sabırsızlıkla beklendiğini söyleyebiliriz.

İçimizdeki Ateş Dizisi Yapımcı, Senaristİ ve Yönetmeni

,İçimizdeki Ateş Dizisi, Fabrika yapım imzalı olan, yönetmenliğini Murat Onbul un üstlendiği, senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Özlem Elginöz ün kaleme aldığı, yakında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Türk televizyon dizisi.

İçimizdeki Ateş Dizisi ve Bomba Oyuncu Kadrosu

Atv ekranlarında yayın hazırlığı içinde olan, İçimizdeki Ateş oyuncuları oldukça dikkat çekmiş durumda. Genç oyuncu kadrosuna sahip olan İçimizdeki Ateş oyuncularının isimleri araştırılmaya başlandı.
Yayınlanacağı gün için geri sayıma başlayan, İçimizdeki Ateş Dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Gelin birlikte bakalım:

 • Burak Sevinç Doğan
 • Atakan Hoşgören
 • İpek Filiz Yazıcı
 • Ceren Benderlioğlu
 • Gizem Arıkan
 • Demirhan Demircioğlu
 • Hazım Körmükçü

İçimizdeki Ateş Dizisi Tanıtım Fragmanı

Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=J9VViv22uL0

İçimizdeki Ateş Dizisinde Oyuncu Olmak İsteyenler Neler Yapmalı?

Oyuncu olmak isteyen ama oyuncu olmak için hangi yolları izlemesi gerektiğini bilmeyenler en doğru adresdesiniz. Oyunculuk başvurusu ve cast ajanslar hakkında soruları olanlar, sorularınızı cevaplamaya hazırız.

Oyunculuk konusunda kendinizi geliştirebileceğiniz, oyunculuk eğitimi alabileceğiniz, dizi ve reklamlarda rol alma fırsatı bulabileceğiniz, sizleri doğru yönlendiren bir cast ajans ve oyunculuk ajansı olmaktan gurur duyuyoruz. Sizleri dizi ve reklamlara oyuncu ve model katalogları sağlayarak kariyerinize daha hızlı adımlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Oyunculukta hayat bilgisinin ne kadar önemli olduğunu bilmeliyiz. İnsanlar sözcüklerle, cümlelerle konuşurlar. Doğru etkili güzel konuşabilmek için, sözcük hazinesi çok önemlidir.
Dolayısıyla oyunculuk yapmak isteyen tüm adayların, hayal ettiği hedefleri doğrultusunda çalışarak başarıya ulaşabilir.

Dizi Oyuncusu Olmak Zor Mu?

Her oyuncunun sahip olması gereken şeyin yetenek olduğunu söyleyebiliriz. Ardından elbette çok çalışmak ve bu yetenekleri geliştirmek yer alıyor.

Oyuncu olmak için genel olarak şunlar:

 1. Yetenek
 2. Eğitim
 3. Çok çalışmak
 4. Gözlem yapabilme
 5. Duygusal zeka
 6. Diksiyon
 7. Sesini iyi kullanma
 8. Beden dili
 9. Genel kültür

Dizi oyuncusu olmak için yukarıdakiler dışında sahne ışığına da ihtiyacınız var. Ne kadar yetenekli olursanız olun, her rolü yapamayabilir ya da kamera sizi sevmeyebilir. Dolayısıyla bir miktar sahne ışığına da ihtiyacınız var.

Cast Ajansına Başvuru

Oyunculuk eğitiminiz olsun yada olmasın, cast ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. Sonrasında ise ajansımızın sizi deneme çekimlerine çağırmasını bekleyin. Çekimlerde yeteneklerinizi göstermek ve rolü almak size kalmış. Rolünüzün gerektirdiği duygu ve davranışı seyirciye hissettirmeniz çok önemli.
Oyuncu olmayı çok istiyorum, ama nasıl başarılı olacağım diyorsanız ilk yapmanız gereken ajansımız bünyesindeki formu eksiksiz bir şekilde, güncel bilgileriniz ile doldurup, başvuruda bulunmanız olacaktır.

Bir yorum yapın!