İnstagram Butik Modelliği

Instagram butik modelliği ve katalog çekimlerinde yer almak isteyen bay ve bayanlar ajansımıza modellik başurusunda bulunabilirler. Firmaların ürün katatalog çekimleri ve prova mankenliği olmak üzere bir çok iş seçeğini mevcuttur. Günümüzde internetin yaygınlaşması ile birlikte sosyal medya kullanımıda artış göstermiştir. Doğal olarak kurumsal firmalar ve bilindik markalarda sosyal medya hesapları sayesinde buralardan ciddi satışlar yapmaktadır. Sosyal Medya üzerinden yapılan satışlarda en önemli husus ürünlerin iyi bir şekilde pazarlanmasıdır. Bu da ürünlerini, elbise ve kıyafetlerini tanıtan modeller sayesinde olmaktadır.

Cast Ajansımız insatagram, facebook ve twitter’dan satış yapan bir çok kurumsal firma ile çalışmaktadır. Modellik alanında tecrübeliyseniz ya da bu alanda başarılı olabileceğinizi düşünüyorsanız başvurunuzu yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

İnstagram butik modelliğinde boy çok fazla önemli değildir. Yüzünüzün ve fiziğinizin güzel olması instagram butik mankenliği yapmanız için yeterli olacaktır. 

Bir yorum yapın!