Isparta Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru çalışma ekibi olarak yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden her il ve ilçesinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı değerlendiriyoruz. Öncelikli olarak Isparta Cast Ajans Başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Hedefimiz cast ajans başvuru ailesi olarak yeni çalışma arkadaşlarımızla beraber her zaman ve her türlü ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni yüzler, yeni yetenekli kişiler kazandırmaktır.

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Isparta yetenekli kişilerin yetişmesine katkı sağlamış bir ildir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz vedizi, film, reklam çekimlerinde kamera karşısında çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun ve bize gönderin.

Siz de Isparta’da ikamet ediyorsanızve bu alanda para kazanarak ünlü olmak istiyorsanız hemen Isparta Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize gönderin, hayallerinizi gerçekleştirelim.

Ispartalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Özcan Öztürk, 17ocakta vizyona giren Çılgın Dershane 3 filminde rol almıştır.

Cem Koçak, Ispartalı oyuncu Özcan Öztürk ile beraber Çılgın Dershane 3 filminde rol almıştır.

Ahmet Uğurlu, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tabutta Rövaşata ve Memleket Meselesi filmlerinde başrol oynamıştır.

Isparta’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Son Destan, Beşiktaş Kültür Merkezi, dizi çekiminin dört bölümü Isparta’da çekilmiştir. BKM, Isparta çekimi için 500’e yakın yardımcı oyuncu kullanmıştır.

Halıcı Kız, 1953 senesinde Yeşilçam’ın ilk renkli filmdir.Aslen Ispartalı olan Muhsin Ertuğrul ilk renkli Türk filmini kendi memleketinde çekmeyi başarmıştır. Oyuncu kadrosunda Sadri Alışık, Münir Özkul, Suna Pekuysal vardır.

IspartaCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Yalvan, Eğirdir, Gelendostilçelerine belirlidönemlerdeziyaret gerçekleştirerek oyuncu olmak isteyen yetenekli kişiler için deneme çekimleri yapmaktayız. Sütçüler, Gönen, Atabey, Aksu ilçelerinde ikamet ediyorsanızve bizimle çalışmak istiyorsanızbu bahsettiğimiz imkanlar sizin için de geçerlidir. Yapmanız gerekenaşağıdaki linkte verilen formu doldurmak ve bize göndermektir.

Isparta Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz, hayallerinizde oyunculuk var ise, bu sektörde çalışmak istiyorsanız vakit kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bize başvuru yapmak için göndereceğiniz linkte bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat ediniz. Bize ulaşan her formu inceliyoruz ve en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuzda olsa mutlaka geri dönüş yaparak cevap veriyoruz.

    Bir yorum yapın!