İstanbul Cast Ajans Başvuru

İstanbul’da Cast ajans sektöründe Bugüne kadar yüzlerce kişinin hayallerinin gerçek olmasına aracılık etmiş olmanın verdiği mutluluğun motivasyonu ile sizlerin de hayallerini gerçek etmenin gayreti içindeyiz. Ajans olarak profesyonel anlamda oyuncu, manken, model ve hostes olmak isteyenlerin ilk aşamada başvurularını alarak işlemlerini başlatıyoruz, sonrasında yeteneğine göre hangi meslekte daha verimli olabileceğinin çalışmasını birlikte yapıyoruz. Televizyonlarda gördüğünüz kişiler ne kadar da uzak geliyor değil mi? Aslına bakarsanız onlar ajansımıza başvurduklarında aynı cümleleri kurmuşlardı. Bu anlamda tedirgin olmanızı gerektirecek veya hevesinizi kıracak hiçbir durum yok.

Yolumuza İstanbul Cast Ajans Başvuruları ile devam ediyoruz. Amacımız gece gündüz demeden her saatte sizleri hayallerinize, sektörün de ihtiyacı olan yeni yüzlerine kavuşturmak. Deneyimli kadromuz ve işinde uzman danışmanlarımız ile daha ajansa ilk adım attığınız andan itibaren her türlü rehberlik hizmetimizden fazlası ile yararlanacaksınız. Film sektörü denilince akla hiç kuşkusuz İstanbul gelmektedir. Yedi tepesi ile Kadıköy’ü Taksim’i, Beşiktaş’ı ile güzel İstanbul. Nicelerinin hayallerini gerçek eden, bir anda mutluluğa kapı aralayan İstanbul. Siz de İstanbul’da çekimi devam eden ve yeni çekilmeye başlayacak olan film, reklam, dizi, tanıtım, fuar, katalog çekimlerinde yer alabilirsiniz. Geçmişte deneyiminiz var ise veya deneyimim yok ama yetenekliyim ve başarabilirim diyorsanız aşağıda belirtilen formumuzu doldurarak hayallerinize ilk adımı atabilirsiniz. Bu sayede mesleki anlamda sektörde duayen isimlerle tanışarak tecrübelerinden yararlanabilir ve onlarlaçalışma fırsatı bulabilirsiniz.

İstanbul’da doğup büyüyen dizi oyuncuları ve mankenler:

Barış Manço, Ayşen Gruda, Ahu Tuğba, Burak Özçivit, Ebru Şallı, Ezgi Mola, Müjde Ar, Seda Sayan, Pınar Altuğ, Özgü Namal, Sinem Kobal, Tuğba Özay bunlardan sadece bir kaçıdır.

İstanbul’da çekilen diziler ve oyuncuları:

Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini oynadığı Aşk Laftan Anlamaz   – Kâğıthane, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerinioynadığı Cesur ve Güzel –Polonezköy, Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun başrollerini paylaştığı Hayat Şarkısı –Bebek, Beykoz, Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut’un başrollerde oynadığı İçerde Dizisi  – Beyoğlu, Kutsi’nin ve Özge Özberk’in başrollerini oynadığı Kalbimdeki Deniz – Çengelköy, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı Kara Sevda dizisi Kuzguncuk, Acıbademilçelerinde çekilmektedir. Neden Sende İstanbul’da çekilen bir sinema, dizi ya da reklam filminde yer almayasınız. Ajansımıza başvurmak için yarını bekleme. Aradığımız o yüzsen olabilirsiniz.

İstanbul’da kast ajans başvurusu kabul edilen semt ve ilçeler:

Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Şişli, Cihangir, Beykoz, Beyoğlu, Şile ve Üsküdar. Ekte bulunan İstanbul Kast Ajans Başvuru formunu dikkatlice doldurmanız ve özellikle verdiğiniz bilgilerin doğruluğuna dikkat etmeniz çok önem arz etmektedir. Var ise önceki tecrübelerinizi belirtmeniz yararınıza olacaktır. Değerlendirmelerimiz kesinlikle objektif kriterlere ve liyakat esasında dayalı olup, değerlendirme sonucundan en kısa sürede haberdar edileceksiniz.

 

İstanbul Cast Ajans Başvuru Formu

Televizyon ve medya dünyasına hızlı ve sağlam adamlarla giriş yapmak için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan istanbul cast ajans başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler girerek doldurmaktır. Başvurularınız yetkili casting direktörlerimiz tarafından değerlendirilmeye alınıp olumlu ya da olumsuz mutlaka 2-3 gün içerisinde bilgi verilecektir.

    Bir yorum yapın!