İstanbul Oyunculuk Eğitimi

İstanbul oyunculuk eğitimi ile cast ajansımıza oyuncu olmak için başvuru yapan, yetenekli ama eğitimsiz kişileri doğru yönlendirerek profesyonel oyuncular arasında yer almaları sağlanmaktadır. Oyunculuk alanında gelişmeleri her gün takip edilen kişilerin oyunculuğa yönelik eğitimlerin yanı sıra diyafram geliştirmesi, ses ve beden eğitimi ile rolünü yaparken tüm tavır ve tutumlarının sürekli olarak aynı olması sağlanmaktadır. Beden geliştirme egzersizleri ile kısa sürede oyunculuk hakkında alınması gereken tüm eğitimleri tamamlamış olacaksınız.

İstanbul Oyunculuk Eğitimi Ne Kadar Sürer?

İstanbul oyunculuk eğitimi yaklaşık 12 hafta kadar sürmektedir. Oyunculuk eğitimlerinin süreleri farklılık gösterebilir ama bu süre ne olursa olsun eğitimler haftalık periyotta ilerlemektedir. Eğitimlerimiz bittikten sonra ise atölyemizde yer alan deneyimli eğitmenler sizi en uygun projelere yönlendirecektir. Yapımcılardan ekibimize gelen oyunculuk projelerinde aranmakta olan karakterlere uygun olarak eğitim vermiş olduğumuz kişileri bu projelere yönlendirmekteyiz. Projede size uygun bir rol alabilmeniz için tüm eğitimler ekibimiz tarafından verilmektedir. Dolayısı ile cast ajansımız tarafından oyuncu adaylarına verilen eğitimleri başarı ile tamamlayan herkes bir projede kendisine yer bulabilmektedir. Oyunculuk eğitimi zorlu bir süreç olarak görülebilir ama yetenekli olan oyuncu adayları bu süreci başarı ile tamamlamaktadır.

İstanbul Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

İstanbul ve çevre illerinde yaşamakta olan tüm adaylar internet sitemizde yer alan başvuru formu üzerinden cast ekibimize başvurularını iletebilir. Dizi ve film projelerinin en yoğun olduğu iller arasında yer alan İstanbul, tüm oyuncu adayları için gerekli istihdam imkanını sunmaktadır.

Bir yorum yapın!

3 Yorumlar
 1. Milana Pan

  Merhaba! Ana dilim Rusça olduğu için İngilizce ve biraz Türkçe biliyorum. Şimdi Türkçe okuyorum ve oyunculuk üniversitesine girmeyi planlıyorum. Yetenekli oyunculardan sette deneyim kazanmak benim için büyük bir onur ve mutluluk olacak. Oyunculuk yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Kazakistan’da doğdum, son 4 yıldır Güney Kore’de yaşıyorum ve şimdi İstanbul’da yaşıyorum

 2. Kerem

  Selam, ben Kerem, ana dilim turkmen, ama turkce biliyorum ben islendik bir diziye oyuncu olarak katilmak isteyorum.

  1. admin

   Teşekkürler kerem başvurunuzu aldık ve istanbul oyunculuk eğitimlerine davet edileceksiniz uygun görüldüğünüz zaman.