İzmir Cast Ajans Başvuru

Bu kez Kızları ile ünlü güzel İzmir’imize konuk oluyoruz. Belki de en çok zorlandığımız yerin burası olduğunu çok rahat söyleyebiliriz. Diğer iller ile eş zamanlı olarak İzmir Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Yılların getirdiği tecrübe birikimi ile profesyonelliği bir arada harmanlayarak, teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü imkândan faydalanmaya gayret gösterdik. Başarıya ulaşmak istiyorsanız sizi hedefe götürecek olan ajans çok önemlidir. Ne kadar iyi bir oyuncu olursanız olun kötü ajans tüm kariyerinizi bitirir. Bu nedenle sektöründe lider olan ekibimle çalışmak için hemen aşağıda bulunan İzmir Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz.

İzmirli mankenler, Dizi ve Film oyuncuları:

Duygu Dikmenoğlu modellik yarışmasında birinci olmuştur. Ebru Akel mankenlik yapmakta ve birçok televizyon programında sunuculuk yapmıştır. Nehir Erdoğan: Hababam sınıfı yabancı damat, Koçum benim gibi dizilerde rol almıştır. Defne Samyeli haber spikerliği ve kurtlar Vadisi dizisinde oyunculuk yapmıştır. Cansu Dere Sıla ve Ezel dizilerinde değişik karakterleri oynamıştır.

İzmir’de çekilen Dizi ve Filmler:

Film Yönetmenleri için önemli bir cazibe merkezi olan İzmir’de birçok film çekilmiştir. Bunlardan bazıları:

Adı Mutluluk: İzmir’de yaşayan ailesi tarafından öğrenimini İzmir de tamamlanması beklenen ancak İstanbul’a yerleşen Ezgi Eyüpoğlu’nun başından geçen olaylar anlatıldığı Adı Mutlulukdizisi Yurt ortamında çekilerek öğrenci halleri üzerinde durmuştur

Fabrika Kızı: Fulya Zenginer ve İsmail Demirci’nin başrollerde oynadığı dizide babasından miras kaldığı için filmin isminiFabrika kızı olarak belirlenmiştir.

Kavak Yelleri: İzmir Seferihisar’da çekilen dizi konusunu Reşat Nuri Güntekin’in Kavak Yelleri kitabından almıştır. Lise çağlarında bulunan arkadaşların küçük bir köyde geçen maceraları anlatılmaktadır.

İzmir’de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Çeşme, Buca, Seferihisar, Urla, Foça, Selçuk, Ödemiş ilçelerimizden yeni yüzleri bulmak için keşfe çıkıyoruz.

İzmir Cast Ajans Başvuru Formu

Mankenlik, Fuar hostesliği, oyunculuk hedefi olan değerli başvurucularımızın yazımızın ekinde bulunan formu doldurmaları ve bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak bildirmeleri gerekmektedir. Başvurularınızın titizlikle incelenerek karara varıldığına emin olabilirsiniz. Başvuru sonuçları gecikmeksizin sizlere bildirilecektir.

    Bir yorum yapın!