İzmir Katalog Çekimi Başvuru ve Model Başvuruları

İzmir katalog çekimi başvurusu ve model başvuruları başladı. Ünlü markalar ve butikler için İzmir katalog çekimi başvurunuzu hemen yapın.

Tecrübeli ya da tecrübesiz her yaştan bay ve bayan model başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz. Ünlü markaların kaliteli ve yüksek bütçeli katalog çekimlerinde modellik yaparak hem ekstra gelir elde edebilir hem de profesyonel bir ekiple çalışma fırsatını bulabilirsiniz.

İzmir Katalog Çekimleri Model Başvuruları

İzmir’de bulunan bir çok yerli ve yabancı kurumsal firmalar katalog çekimleri için yeni yüz ve modeller arıyor. Firmaların ürün tanıtımları ve reklamlarında katalog çekimleri büyük önem taşıyor. Elbise, gelinlik, abiye, takı, kozmetik, iç giyim, bikini, tesettür gibi ürünlerin çekimleri için bir çok firma tecrübeli ya da tecrübesiz fark etmeksizin model ve mankenlere ihtiyaç duymaktadır. Yapılacak olan katalog çekimleri için firmalar ajansımız ile iletişime geçip uygun kişileri kendi ürün katalog çekimlerinde görevlendirmek istemektedir. Bu yüzden İzmir ili içerisinde ikamet eden yüzüne fiziğine ve dış görünüşüne önem gösteren bay/bayan modeller ajansımıza başvuru yaparak katalog çekimlerinde modellik yapma fırsatını bulabilir.

İzmir Katalog Çekimi Başvuruİzmir Katalog Çekimi Başvuru ve Model Seçme Aşamaları

Yapılacak katalog çekimleri için öncelikle firma ile görüşülüp uygun konsept ve tema belirleniyor. Yapılacak çekimler dış çekim mi yoksa stüdyo çekimi mi olacağına karar veriliyor. Daha sonra çekimler için uygun olabilecek modeller ajansımız yöneticileri tarafından belirlenip iletişime geçiliyor. Modellik yapacak kişilere çekim detayları, ücret, tarih, yer ve zaman iletilerek bilgilendirme yapılıyor. İzmir katalog çekimi başvurusu için geç kalmayın siz de ünlü markaların modelliğini yapın.

İzmir’de Hangi Ürünlerin Katalog Çekimleri Yapılıyor?

Yerli ve yabancı bir çok tekstil firmasının bulunduğu İzmir’de çoğunlukla aşağıdaki ürünlerin çekimleri için modellere ihtiyaç duyulmakta.

 1. Abiye Elbise katalog çekimi de İzmir de çok sıklıkla yapılmaktadır.
 2. Bikini Katalog çekimi içinde fiziği düzgün modeller aranmaktadır.
 3. Tesettür ve eşarp firmalarının çekimleri için 18-30 yaş aralığında modeller.
 4. Yüz görünmeyen sadece vücut görünen iç giyim çekimleri içinde bayan modellere sıklıkla ihtiyaç oluyor.
 5. Ünlü butiklerin Gelinlik çekimleri için model ve mankenler aranmaktadır.
 6. Takı, kozmetik ve aksesuar çekimleri için her yaştan model ve mankenlere ihtiyaç duyulmakta.

İzmir’de Yapılan Katalog Çekimleri Örnekleri

Ajansımızın İzmir’de yapmış olduğu farklı kategorilerdeki katalog çekimlerinden örneklerin fotoğraf galerisini sizler için ekledik. Modellik yapacak kişiler için fikir sahibi olmaları açısından faydalı olacaktır.

İzmir Katalog Çekimi Model ve Manken Ücretleri

Katalog çekim ücretleri genellikle firmalara ve projelere göre değişiklik göstermektedir. Alınacak ücrete etki eden bir diğer unsur ise ürün sayısıdır. Çünkü bazı çekimler 3 saatte biterken bazı çekimler ürün sayısından dolayı 2-3 gün sürebilmektedir. Bu etkenlerden dolayı sabit bir ücret bulunmamakla beraber yapılacak çekimin süresine ve ürünlere göre minimum 1.000 TL ücret verilmektedir. Fakat daha açık yüz görünmeyen çekimlerin ücretleri 10-15.000 TL olabilmektedir. Katalog çekim ücretlerinde modelin deneyimi ya da deneyimsiz oluşu da bazı durumlarda alacağı ücrete etki etmektedir. İzmir Katalog çekimi başvurusu yaparak model olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İzmir Katalog Çekimi Başvurusu için Modellerde Aranan Şartlar?

 1. Fiziğinizin ideal ölçülere sahip olması gerekmektedir.
 2. Ürünleri ve kıyafetleri güzel bir şekilde taşıyıp poz verecek yetenek olması.
 3. Güler yüzlü, pozitif ve disiplinli olmak da modeller de aranan şartlar arasındadır.
 4. Düzgün bir duruşa, ilgi çekici bir fiziğe sahip olmak.
 5. Dış görünüşüne özen göstermek ve bakımlı olmak.
 6. Fotoğraf çekilirken kendini kasmayacak olmak.

İzmir Katalog Çekimi Model Başvuru Formu ve Değerlendirme Aşamaları

Ajansımız Türkiye geneli ve Uluslararası çalışıyor olup bir çok farklı şehirde katalog çekimleri yapmaktadır. İzmir ili içinde yapılacak çeşitli katalog çekimleri içinde uygun modeller ve yeni yüzlerin başvuruları kabul edilmektedir. Ayrıca ajansımıza dizi başvurusu yaparak oyunculukta yapabilirsiniz. Modellik yapmak isteyen ve seyahat engeli bulunmayan kişiler de ajansımızın yapacağı farklı şehirlerdeki katalog çekimi başvuru kategorisindeki projelere de başvuru yapabilirsiniz.

Model başvuru formu aracılığı ile online olarak başvurunuzu yapıp siz de kariyerinize ilk adımı bizimle atabilirsiniz. Modellik yapacak kişilerin herhangi bir işte çalışıyor olması önemli değildir. Öğrenciler, memurlar ve özel sektörde çalışan bir çok kişi boş zamanları değerlendirmek ve ekstra para kazanmak amacıyla izmir model manken ajansı başvurusu yapabilir. Yapılacak çekimlerin detayları önceden iletildiği için başka bir işte çalışıyor olsalar dahi işlerini etkilememektedir.

İzmir katalog çekimi başvurusu ve modelliği için formu doldururken bilgilerini doğru yazmaları ve fotoğraflarının güncel olması, yüzlerini ve fiziklerini net olarak gösteren pozları tercih etmeleri seçilmeleri için büyük önem taşımaktadır.

Modellik için yapılan başvurular ajans yöneticilerimiz tarafından gizlilik prensipleri ön plana olacak şekilde titizlikle değerlendirilmektedir. İzmir’de yapılacak katalog çekimleri için uygun projelere yönlendirilmeleri yapılmaktadır. Değerlendirilen ve olumlu görülen başvuru sahipleri ile iletişime geçilerek detaylı olarak bilgiler verilmektedir.

İzmir Katalog Çekimi için Model Başvurunuzu Hemen Yapın!   BAŞVURU YAP

Bir yorum yapın!