İzmir Oyunculuk Eğitimi

İzmir’de oyunculuk eğitimi alarak yetenekli olmasına karşılık konservatuara girme imkanı bulamamış adaylar için fırsat sunmaktayız. Sinema ve televizyon sektöründe yıllardır çalışmakta olan oyuncular, yapımcılar ve yönetmenlerin de arasında bulunduğu deneyimli eğitmen kadromuz yılların verdiği bilgi ve deneyimi oyuncu adaylarına aktarmaktadır. İyi bir oyuncunun sahip olması gereken tüm nitelikleri oyunculara kazandırabilmek için kursta verilen eğitimin içeriği tüm detaylar düşünülerek hazırlanmıştır. Cast ekibimizden alacağınız eğitim nasıl belirlenmektedir?

İzmir Oyunculuk Eğitimi Nasıl Belirlenir?

Cast ajansımıza başvuruda bulunan adayların tamamı eğitimsiz değildir. Ajansımıza başvuruda bulunan bazı adaylar temel oyunculuk eğitimine sahip olabilmektedir. Dolayısı ile başvuru formunda belirtilmiş olan bilgiler doğrultusunda oyuncu adaylarının bilgileri ajansımızdaki görüşme esnasında sınanmaktadır. Oyuncu adaylarının bilgileri hakkında net bir fikir elde eden cast direktörlerimiz sonunda hangi eğitimlere ne kadar süre katılmaları gerektiği konusunda adayları bilgilendirir. Adayların talepleri doğrultusunda grup derslerine ya da tekli olarak kişisel eğitim almaları mümkündür. Eğitim içeriği birebir aynıdır ama oyuncular ile tek alacakları eğitimlerde daha özel ilgilenileceği için bu durum oyuncuların isteğine bırakılmıştır. Eğitimlerimiz 160 saat kadar sürmektedir ve kur sonrasında temel konuşma dersleri, rol ve çözümleme yeteneği ve kamera oyunculuğunun yanında doğaçlama gibi özel yetenekler kazandırılmış olunacaktır.

İzmir Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

İzmir oyunculuk eğitimi ve başvuru formu üzerinden cast ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Cast direktörlerimiz başvurunuzu inceledikten sonra başvuru sahibini ajansımıza davet edecek ve alması gereken eğitimler hakkında bilgilendirmede bulunacaktır.

Bir yorum yapın!