Kader Bağları Dizisi Oyunculuk Başvurusu (Yeni Yüzler)

FOX TV’nin yeni ve iddialı dizisi “Kader Bağları”, ekibine yeni oyuncular eklemek için başvuruları kabul ediyor! İki ayrı dünyadan iki gencin, Sevda (Ayça Ayşin Turan) ve Kerem’in (Serkan Çayoğlu), yollarının bir üzüm bağında kesiştiği bu tutkulu aşk hikayesinde yer almak ister misiniz?

Süreç Film’in yapımını üstlendiği, İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu’nun yapımcılığını yaptığı ve Türkiye’nin en sevilen isimlerinin başrolünde olduğu bu dram dizisi, aşkın ve mücadelenin hikayesini anlatıyor. Hikayenin daha da zenginleşmesi ve izleyicinin daha çok etkilenmesi için, farklı rollerde yeni yetenekler arıyoruz.

Oyunculuk deneyiminiz olmasa bile, bu başvuru sizi bekliyor! Oyunculukta yeni bir sayfa açmak isteyen herkesi bekliyoruz. Her yaş ve her yetenekten başvurular kabul edilecektir. “Kader Bağları” dizisinde rol almak için oyunculuk başvuru formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak ajansımıza başvurabilirsiniz. Başvurunuz, dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenecek. Projemiz için ihtiyaç duyulan oyuncu ve figüranlar belirlendiğinde sizinle iletişime geçilecektir.

Kader Bağları Başvuru Formu

    Bir yorum yapın!