Kadınım Dizisi Başvuru | Kadınım Oyunculuk Başvuru Formu

Yapımcılığını Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, ATV‘nin yeni dizisi Kadınım dizisi için oyuncu başvuruları başlamıştır. Kadınım dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Kadınım dizisi konusu: Adından sıkça söz ettiren yapım; hikayesinde, yaralı iki insanın duygu yüklü aşk hikayesine ve tesadüflerin getirdiği yepyeni başlangıçlara yer veriyor. Birbirlerinin yaralarını gören ve o esasen de o yaralardan seven iki kişinin; geçmişlerinin izlerini geleceğe taşırken, bir yandan da yaşadıkları tutkulu aşkı anlatıyor.

Kadınım dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Kadınım Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Kadınım dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!