Kahramanmaraş Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans ekibi bünyesinde mankenler, hostesler, oyunculardan oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerindeki yetenekli insanları bekliyoruz. Bunu yaparken de ilk olarak Kahramanmaraş Cast Ajans Başvurularını inceliyoruz. Bir tek amacımız var. O da hem yeni hem de eski üyelerimize gün ve ya saat farkı olmadan elimizden gelen her türlü yardımı sunmaya çalışmaktır. Bu yardımlar yapılırken ise kesinlikle herhangi bir gün ve ya saat kavramı gözetilmemektedir.

Kahramanmaraş Türkiye topraklarında Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunur ve en kalabalık 18. Nüfusa sahiptir. Siz de Kahramanmaraş ilinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak istiyorsanız ve bu alanda tecrübeli iseniz, ya da bu alanda yetenekli olduğunuzu düşünüyor iseniz, Kahramanmaraş Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyin ve doldurun.

Eğer bu çekimler sırasında kendinizi gösterebilirseniz, Türkiye’nin en büyük yönetmenleri ve yapımcıları ile çalışma hakkını kazanacaksınız.

Kahramanmaraşlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Mehmet Çevik, birçok yerli dizi ve filmde yer almış önemli bir oyuncudur. İffet, Hanımın Çiftliği, Diriliş: Ertuğrul, Menekşe ile Halil, İstanbul Sokakları, Böyle Bitmesin, Aynadaki Düşman, Kurtukuş, Peri Kızı gibi Türk dizi tarihinin önemli dizilerinden başka Mahmut ile Meryem, Şeytan-ı Racim gibi filmlerde de rol almış önemli bir oyuncudur.

Kazım Çarman, dizi oyuncusu, milli kickboxcu. Kurtlar Vadisi.Kickbox yaptığı zamanlarda çok tanınmamış olsa da, Kurtlar Vadisine dahil olması ile dizinin hayranı herkes tarafından zamanla tanınmıştır.

Mahir İpek, yerli dizilerin en çok tutulan oyuncularındandır. Şu anda ise TRT kanalındaki Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Sarp Rolundedir.

Kahramanmaraş’ta Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                TRT’nin sevilen dizilerinden Yedi Güzel Adam, Kahramanmaraş’ta çekilen ilk dizi olma özelliğini taşımaktadır. Uraz Kaygılaroğlu, Uğur Karabulut  dizinin kadrosunda yer alan isimlerdendir.

Kahramanmaraş’ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Kahramanmaraş’deTürkoğu, Pazarcık, Onikişubat, Nurhak, Göksun, Elbistan, Ekinözü, Dulkadiroğlu, Çağlayancerit, Andırın ve bundan başka bulunan diğer tüm ilçelerde de oyuncu, manken, model ve ya yeni yüz olarak her türlü diğer başvurularınızı da kabul etmekteyiz

Kahramanmaraş Cast Ajans Başvuru Formu

Modellik, cast ajans, yeni yüzler, fuar hostesi ve oyunculuk başvurularınızı yaparken aşağıda dolduracağınız forumun eksiksiz dolmasına mutlaka özen gösterin. Göndermiş olduğunuz başvurular firmamız bünyesinde bulunan yetkili cast direktörleri tarafından en geç 2 – 3 gün içerisinde olumlu ve ya olumsuz bir şekilde cevaplanarak size haber verilecektir.

    Bir yorum yapın!