Kara Tahta Başvuru 2022

Trt 1’in yeni dizisi Kara Tahta başvurusu için geç kalmayın. Hemen Kara Tahta dizisi oyunculuk başvurunuzu yapın kariyerinize ilk adımı bizimle atın.

Oyunculuğa meraklı kişiler tarafından özellikle figüran ya da figürana ihtiyaç var mı? Araması sıklıkla yapılıyor. Kara Tahta Dizisi Oyunculuk Başvurusu yapmak isteyenler yazımızda ki adımları takip ederek başvuru yapabilirler.

Oyuncu olmak isteyenlerin hayali olan yeni diziler bu alanda çok daha fazla ilgi görüyor. Kara Tahta Dizisi Oyunculuk Başvurusu için ise yazımızın en alt kısmında yer alan başvuru formunu mutlaka doldurun.

Kara Tahta Dizisi Oyuncu Başvuruları

TRT 1’in çiçeği burnunda dizisi Kara Tahta ile alakalı detaylarda belli oluyor. Dizinin başrolleri ve oyuncu kadrosu da belli oldu. Cengiz Bozkurt, Miray Daner ve Furkan Andıç gibi son derece önemli oyuncular yer alıyor. Özellikle son dönemin en başarılı ve aranan kadın oyuncularından olan Miray Daner’in dizideki performansı da merak ediliyor. Üs yapımın üstlendiği filmde yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar var.

Kara Tahta Dizisi Konusu

Geçmişte yarım kalan aşk her zaman hatırlanır. Unutulmuş gibi yapılsa da içerde bir yerlerde her zaman saklanır. Kara Tahta dizisi de böyle bir hikayeyi ele alıyor. Atlas ve Irmak’ın yarım kalan aşk hikayesinin nasıl işleneceği merak ediliyor. Lise de oldukça zor günler geçiren Atlas artık başarılı bir matematik hocasıdır. Mezun olduğu okulda görev yapmaya başlayan Atlas eski aşkı ile karşılaşır ve bu aşk ile yeniden yüzleşir.

Kara Tahta Dizisi Oyunculuk Başvuruları ?

Yeni dizilerin büyük kısmı ilerleyen dönemlerde yan karakterler ve bir bölümlük oyuncular ararlar. Oyuncu adayları ve oyunculuk hayali olanlar içinde Kara Tahta başvurusu oldukça iyi bir avantaj olacaktır. Kara Tahta Dizisi Oyunculuk Başvurusu yapmak oldukça basit, hemen aşağıda yer alan formu doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.

Kara Tahta BaşvuruKara Tahta Başvuru Formu

Kara Tahta Dizisi Oyunculuk Başvurusu için birkaç önemli durum vardır. Bilgilerin güncel olması, kendinizi tanıtan bir açıklama ve en yeni fotoğraflarınız ile başvuru yapın. Sol ve sağdan çekin, boydan çekim ve yüzünüzü net gösterecek fotoğraflar göndermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yorum yapın!

1 yorum
  1. Doğan

    Dizilerinizi Ara Ara seyrediyorum ve begeniyorum. Bu dizilerde bir parçası olmayı arzuluyorum.. Saygılar