Karabük Cast Ajans Başvurusu

Manken, hostes, oyuncu adaylarını ister yetenekli isterse de tecrübeli olsun, Cast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden bekliyoruz. Karabük Cast Ajans Başvuruları ise bu konuda baktığımız ilk başvurulardan. Tek amacımız ise size elimizden gelen her türlü yardımı günün her saatinde göstermek.

Karabük ili, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Karabük merkezinde ve ya Karabük ilçelerinde çekilmesi düşünülen reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde iştirak etmek istiyorsanız ve bu konuda tecrübe ve ya yeteneğiniz de var ise mutlakaKarabük Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ardından ise boş bırakmadan doğru olacak şekilde sonuna kadar doldurun.

Eğer başarırsanız Türkiye’nin en büyük yönetmen ve yapımcıları ile birlikte çok güzel işlerde çalışacaksınız.

Karabüklü Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                İlker İnanoğlu, özellikle Arka Sokaklardaki Engin Baş Komiser rolü ile herkes tarafından zaten çok sevilen İlker İnanoğlu, Doktorlar dizisinde de yer alarak, Türk dizi kültüründe önemli bir yer edindi.

Nihat Altınkaya, Turquaze ve Aşk Üçgeni filmlerinde başrol olan, Söz, Yüksek Sosyete, Kara Ekmek, Medcezir, Yaprak Dökümü gibi Türk televizyonunun en çok tutulan dizilerinde de rol alan Nihat Altınkaya aynı zamanda voleybolcudur.

Karabük’te Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Başrollerini Özcan Deniz ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı Araf filmi, Karabük il sınırlarında geçmekte olan yerli bir filmdir.

Karabük’te Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Karabük’teYenice, Safranbolu, Ovacık, Karabük Merkez, Eskipazar, Eflani ilçeleri içinde ve bundan başka diğer ilçelerde ve bölgelerde de her türlü model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız başvuruların hepsini değerlendirmekte olacağız.

Karabük Cast Ajans Başvuru Formu

Biz göndereceğiniz formu doldururken boş alan bırakmamanız ve en önemlisi de bilgileri doğru bir şekilde yazmanız çok önemlidir. Oyunculuk, yeni yüzler, fuar hostesi, modellik, cast ajans mevkilerine başvururken doldurmuş olduğunuz formlar ile ilgili2 ila 3 gün içinde mutlaka olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir. Cast yönetmenlerimiz hiçbir başvuruyu cevapsız bırakmamaktadır.

    Bir yorum yapın!