Karaman Cast Ajans Başvurusu

Türkiye’nin her yerinden yetenekli ve tecrübeli manken, hostes, oyuncu adaylarınıCast Ajans Ekibi adı altında oluşturduğumuz ekibimize katılmaya bekliyoruz. Karaman Cast  Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Tek amacımız ise size bu ekip çatısı altında haftanın her günü ve günün her saati en hızlı şekilde yardımcı olabilmek.

Karaman ili, İç Anadolu bölgesinde yerleşmekte olan bir ildir. Karaman ili ve ya Karaman ilinin ilçelerindedüzenlenecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde bulunmak istiyor, bu konularda tecrübeniz var ve ya yeteneğiniz ile ekibimizi etkileyebileceğinizi düşünüyorsanız Karaman Cast  Ajans Oyuncu Başvuru Formunu çok dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir

Başarı elde etmeniz durumunda ise Türkiye’nin en büyük yapımcı ve yönetmenleri ile birçok büyük işe imza atma şansını elde edeceksiniz.

Karamanlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Mustafa Uğurlu, son dönemlerde İçerde dizisi ile yıldızı parlayan ve bu güne kadar onlarca sinema ve televizyon yapımında yer almış deneyimli oyuncu.

Karaman’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Uzun metrajlı bir film olarak izleyici karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi adlı filmin çekimlerine bu senenin başlarında start verildi. Film Karaman ilinin Ermenek, Yukarı Çağlar ve Başyayla ilçelerinde geçecek. Filmin yapımcılığını Meltaş Yapım üstlenmişken, filmin senaryosu ise RamisTanacı tarafından hazırlanmış durumda.

Karaman’daCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Karaman’daSarıveliler, Kazımkarabekir, Karaman Merkez, Ermenek, Başyayla, Ayrancı ilçeleri, bundan başka olan diğer ilçeler ve diğer bütün bölgelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız her türlü başvurularınızı değerlendirmeye alacağız.

Karaman Cast  Ajans Başvuru Formu

Doldurmak üzere okuduğunuz başvuru formunu dikkatle okumanız, ardından ise eksiksiz ve en önemlisi de tamamı ile doğru olmak sureti ile doldurmanız çok önemlidir. Oyunculuk, modellik, cast ajans, yeni yüzler, fuar hostesi gibimevkileri için başvuru yaparken doldurduğunuz formlar ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte incelemeler sonunda ise ekibe girip giremeyenler seçilmektedir. Yapılmış olan bu başvurular ise2 ila 3 gün içinde mutlaka olumlu ve ya olumsuz bir şekilde cevaplandırılmaktadır.

    Bir yorum yapın!