Kardeşlerim Dizisine 2 Yeni Oyuncu Alımı!

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan “Kardeşlerim”, 4. sezonu için tüm hızıyla hazırlanıyor. Dizi, 3 sezon boyunca cumartesi akşamları milyonları ekran başına kilitlemeyi başarmıştı. Duyurulan yeni sezon haberleriyle birlikte dizinin fanları oldukça heyecanlı. İşte detaylar:

Yeni Sezon Sarsıcı Olacak

4. sezonu nefes kesen bir bölümle açılacak olan dizi, NGM imzalı olarak yine ATV ekranlarında olacak. Beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı yeni sezon öncesinde, Onur Seyit Yaran diziden ayrıldı ve yerine iki ünlü oyuncu dahil oldu.

Onur Seyit Yaran Veda Etti

Doruk karakterine hayat veren ve izleyici tarafından oldukça sevilen Onur Seyit Yaran, diziden ayrıldı. Yaran’ın ayrılığı izleyiciyi üzse de, yerine gelen iki ünlü oyuncunun heyecanı bir nebze olsun dindireceği düşünülüyor.

Yeni Ünlü Oyuncular

Diziye katılan yeni isimlerden biri olan Emre Karayel, “Yaman” rolüyle diziye sürpriz bir şekilde dahil oluyor. Emre Karayel’in hangi yönleriyle “Yaman” karakterine hayat vereceği ve hikayeye nasıl bir katkı sağlayacağı merakla bekleniyor. İkinci ünlü oyuncu ise henüz açıklanmamış. Bu da yeni sezon için izleyenleri daha da meraklandırıyor.

Kardeşlerim Dizisi Başvuru Formu

Kardeşlerim dizisinin yeni sezonu, izleyenleri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Onur Seyit Yaran gibi sevilen bir ismin ayrılması, izleyicileri üzse de yerine gelen yeni oyuncular ve sarsıcı senaryo, dizinin yine popülerliğini koruyacağını gösteriyor. Kardeşlerim Başvuru Formu‘nu doldurarak siz de bu kaliteli dizide oyuncu olma şansını yakalayın.

Bir yorum yapın!