Kastamonu Cast Ajans Başvuru

Sizlerin hayalleri bizlerim işimiz. Siz hayal ettiniz biz de gerçek olması için ayağınıza kadar geliyoruz. Belki de aradığımız yüz sizsinizdir. Diğer illerimiz ile eş zamanlı olarak yetenek avına çıktık. Bunun için Kastamonu’dayız ve Kastamonu Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Yılların getirdiği tecrübe birikimi ile profesyonelliği bir arada harmanlayarak emeğimizi ortaya koyduk. Bu süreçte Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü imkândan faydalanmaya gayret gösterdik. Kafanızda birçok tereddüt olabilir bunun için iletişim kurmanız durumunda ekibimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşacaktır. Başarıya ulaşmak istiyorsanız sizi hedefe götürecek olan ajans çok önemlidir. Ne kadar iyi bir oyuncu olursanız olun kötü ajans tüm kariyerinizi bitirir. Bu nedenle sektöründe lider olan ekibimizle çalışmak için hemen aşağıda bulunan Kastamonu Kast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kastamonulu mankenler, Dizi ve Film oyuncuları:

 Cihan Ünal: 1964 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan ünlü oyuncu, 4 yıl Türkan Şoray ile evli kalmış olup sayısız projelerde yer almıştır. Kadın İsterse, Nisan Yağmuru, Muhteşem Yüzyıl en çok bilinenlerin başında gelmektedir.

Serdar Ortaç: Sanatçı ve program sunucusu olan Serdar Ortaç Kastamonu Taşköprü ilçesindendir. Yüzlerce şarkısı ve onlarca albümü olan sanatçı karabiberim şarkısı en çok bilinen klasikleri arasında yer almaktadır.

Kastamonu ‘da çekilen Dizi ve Filmler:

Manda Yuvası: Başrollerinde Kadir Çöpdemir ve Seray Sever’ in oynadığı filmde: “ İstanbul’u yeneceğim “ sloganı ile yola çıkan Aşur köye dönmek zorunda kalır. Köyüne santral yapılacağını öğrenince buna karşı çıkması ve başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

Kastamonu ‘da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Kastamonu merkez ve Tosya, Taşköprü, Cide ve İnebolu ilçelerimizden yeni yüzleri bulmak için keşfe çıkıyoruz.

Kastamonu Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler başvurunuzun işleme alınması için ekteki formu eksiksiz ve tamamen şekilde doldurmanız gerekmektedir. Talepleriniz özenle incelenip en geç 2-3 gün içinde sizlere  olumsuz dahi olsa kesin olarak dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!