Kayseri Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru ailesi Kayseri’de kendilerine yeni ekip arkadaşları arıyor. Türkiye’nin her ilinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı inceleyerek değerlendirmeye alıyoruz. Öncelikle Kayseri Cast Ajans Başvuruları değerlendirilecektir. Gayemiz ailemizle birlikte günün anında her ihtiyaca cevap olabilme ve sektöre yeni oyuncularkatmaktır.

Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan mantısıyla ünlü Kayseri becerikli kişiler yetiştirmektedir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve  bizimle beraber dizi, film, reklam çekimlerde oynamak isterseniz, sitemizdeki formu doldurun ve bize ulaşmış olun.

Siz de Kayseri’de  yaşıyorsanız ve bu sektörde olmayı istiyorsanız hemen Kayseri Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize ulaştırın.

Kayserili Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Murat Ünalmış, birçok dizi ve filmde oynamış Ünalmış, en son TRT ekranlarında Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol almıştır.

Hasan Kaçan, Türk karikatürist, oyuncu ve film yapımcısıdır. Sürgün İnek, Kafkas, Osmanlı Tokadı, Leyla ile Mecnun, Bir Kadın Tanıdım, Ekmek Teknesi gibi yapımlarda oynamıştır.

Okan Bayülgen, anne tarafı Kayserili olan Okan Bayülgen, Ağır Roman, Hemşo , Kanal-iZasyon, Sınav, İstanbul Kanatlarımın Altında filmlerinde yer almıştır.

Kayseri’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

 Topal, Bünyan’da çekilmiştir. Oyuncularından bazıları İrfan Atasoy, Yıldırım Gencer, Danyal Topatan, İhsan Gedik’tir.

Taş Mektep, Kayseri Lisesi şehitlerini anlatan bu film Kayseri’de çekilmiştir ve galası da Kayseri’de yapılmıştır.

Bir Türk’e Gönül Verdim, siyah beyaz çekilmiş olan filmin başrolünde Ahmet Mekin oynamıştır. 1960 senesinde yayınlanmıştır.

Yılkı Atı, Oran Kalkınma Ajansı, Kayseri için kısa metrajlı bir tanıtım filmi çekmiştir. Kayseri için önemli olan yılkı atlarının anlatıldığı bir belgeseldir.

KayseriCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi ilçelerinde düzenli aralıklarla oyunculuk mesleğini seçmek isteyenler için deneme çekimleri yapılmaktadır. Yahyalı, Bünyan, İncesu ilçeleri için de bu formu doldurup göndermeleri yeterli olacaktır.

Kayseri Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler ünlü olmak için zaman kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Form için yazacağınız bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Her başvuru formu değerlendirildikten sonra en geç 2-3 gün sonra olumlu ya da olumsuzda olsa size dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!