Kayseri Oyunculuk Eğitimi

Kayseri oyunculuk eğitimi ile televizyon ve medya sektöründe yer alan projeler için oyuncu eğitimi vermekteyiz. Oyuncu eğitimimizde günümüz şartlarında aranan oyuncu özellikleri ışığında eğitimlerimizi devam ettirmekteyiz. Ajansımız aracılığı ile size verilen eğitimin ardından başlayan her projede güvenliğinizi ve proje takibini ekibimiz yapacaktır. Deneyimli ve profesyonel oyunculuk yapabilmeniz için ekibimiz tüm detayları düşünmekte ve en iyi projelerde çalışabilmeniz için size en uygun rolü projelerin içinden seçip önererek başarılı olma ihtimalinizi arttırmaktadır. Proje tekliflerimiz arasında reklam oyuncusu, profesyonel model ya da dizi oyuncu gibi pek çok farklı alan bulunmaktadır. Hangi alanda çalışma yapmak istiyorsanız bu alandaki projelerde değerlendirileceğinize emin olabilirsiniz.

Kayseri Oyunculuk Eğitimi Başvurusunu Kimler Yapabilir?

Kayseri’de ya da Türkiye’nin tüm illerinde çekilmekte olan film ve dizi projelerinde yer alabilmek için ajansımıza kayıt olmanız gerekmektedir. Reklam, dizi, klip ve sinema projelerinde aranan oyuncular arasında yer almak en büyük hayaliniz ise cast ajansımızda yer alan uzmanlar sizi aradığınız üne kavuşturabilir. İnternet sitemiz üzerinden yapılan başvurular çocukları adına veliler tarafından yapılabilmektedir. 18 yaşını doldurmuş olan adayların ise internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Kayseri Oyunculuk Eğitimi Başvurusu

Kayseri oyunculuk eğitim hizmetimizde yeni yüzlere yani acemi ama yetenekli olan adaylara profesyonel oyunculuk yapabilmeleri için gerekli eğitimleri cast ekibimiz vermektedir. Eğitimli oyuncular arasında yer almak ve başarılı bir oyuncu olmak istiyorsanız internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Bir yorum yapın!

1 yorum
  1. Şükran daşdemir

    Türbanlı tesettürlü bir rol yada özel güvenlik polis gibi rollerde yer almak hep hayalimdir