Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru | Oyuncu Başvuru Formu

Yapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği, TRT‘nin yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz için oyuncu başvuruları başlamıştır. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi konusu: Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde bir otelde staj yapan ailesinin gözbebeği Alizenin hayatı konusu oldu. Alize ile tamirci dükkanında çalışan Serkan’ın aşk hikâyesini izleyeceğiz. Dizi, zengin babası Nurettin Soner’in prensesler gibi büyüttüğü Alize ile tamirci Serkan’ın hikâyesini anlatacak. Serkan ve Alize fakir ama mutlu bir hayat sürmektedir. Onların aşkında da her aşkta olduğu gibi engeller vardır. Cast ajans ve oyuncu seçmeleri devam eden dizi için hemen oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi Oyuncu Başvuru Formu
    Bir yorum yapın!