Kilis Cast Ajans Başvurusu

İster yetenekli isterse de tecrübeli olsun, manken, hostes, oyuncu adaylarını Cast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden bekliyoruz. Kilis Cast Ajans Başvurularına bu konuda ilk olarak bakmaktayız. Tek amacımız ise elimizden gelen her türlü yardımı size göstermek.

Kilis ili, Türkiye’nin Güneydoğusunda yer almaktadır, Suriye ile komşudur. Kilis merkezinde ve ya Kilis ilçelerinde çekilmesi düşünülen reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde iştirak etmek istiyorsanız ve bu konuda tecrübe ve ya yeteneğiniz de var ise mutlaka Kilis Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice okuduktan sonra hatasız ve eksik kalmayacak şekilde dikkatlice doldurun.

Başarılı olmanız durumunda Türkiye’nin en ünlü yönetmen ve yapımcıları ile çalışma şansınız olacaktır.

Kilisli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Nejat Uygur, Türk tiyatrosunun efsanesi olan Nejat Uygur, bunun yanında Vizontele Tuba ve Beyaz Melek filmlerinde de rol almıştır. Süheyl ve Behzat adında iki oğlu vardır ve oğulları da TV sunuculuğu yapmışlardır.

Aydan Şener, başka bir Türk sinema efsanesi olan Aydan Şener, sayısız dizi ve filmde yer almıştır.

                Öztürk Serengil, Yeşil Çamın ve doğal olarak da Türk sinema tarihinin en önemli oyuncularından. Sayısı filmde rol aldı. Aynı zamanda yazar.

Kilis’te Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Hızma isimli 13 bölümlük kısa bir dizi, Kilis’te çekilmiştir. Ayrıca Kara Trenler adlı, küçük bir kız çocuğunun annesini bekleyişini konu alan film de Kilis’te çekilmiştir.

Kilis’te Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Kilis’te Polateli, Musabeyli, Kilis Merkez, Elbeyli ilçelerinde ve geriye kalan diğer tüm bölgelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak adına yapacağınız başvurular ekibimiz tarafından özenle değerlendirilecektir.

Kilis Cast Ajans Başvuru Formu

Başvuru formunu doldururken kesinlikle yanlış ve ya eksik bilgi vermemeniz çok önemlidir. Oyunculuk, yeni yüzler, fuar hostesi, modellik, cast ajans ve diğer mevkiler için doldurup bize göndermiş olduğunuz başvuru formlarına2 ila 3 gün içinde mutlaka olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir. Cast ekibimiz hiçbir formu cevapsız bırakmamaktadır.

Bir yorum yapın!