Kırıkkale Cast Ajans Başvurusu

Yetenekli ve tecrübeli manken, hostes, oyuncu adaylarını Cast Ajans Ekibi adı altında Türkiye’nin her yerinden gelen arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz ekibimize katılmaya bekliyoruz. Kırıkkale Cast Ajans Başvuruları ise bu başvurular içinde ilk okuduklarımızdandır. Size bu ekip çatısı altında yardım edebilmek ve bu yardımı her daim sunabilmek ise bizim tek gayemizdir.

Kırıkkale ili, İç Anadolu bölgesinde yerleşmekte olan bir ildir. Kırıkkale ilçeleri ve ya da Kırıkkale il merkezinde çekilmesi planlanan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak gibi bir niyetiniz var ve bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız Kırıkkale Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu çok dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir

Yeterli başarıyı gösterdiğiniz taktirde ise Türkiye’nin en büyük yönetmen ve yapımcıları ile bir çok işte ortak çalışma imkanı bulacaksınız.

Kırıkkale’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Kırıkkale ili içerisinde birçok film çekilmiştir. Yaban, Ağlama Değmez, Kavanozdaki Adam, Misket, Irmağın Aldığı Gelin, Karışık Düşmanı, Sevdaların Ölümü, Bir Zamanlar Anadolu’da filmleri Kırıkkale ili ve Kırıkkale ilçelerinde geçen bazı filmlerden. Ayrıca bir süredir ekranlardan uzak olan fakat herkesin çok iyi tanıdığı Arda Kural’ın da başrol oynadığı Nefrin isimli film de Kırıkkale’de geçmekte.

Kırıkkale’de Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Kırıkkale’deYahşihan, Sulakyurt, Kırıkkale Merkez, Keskin, Karakeçili, Delice, Çelebi, Balışeyh, Bahşiliilçelerive bundan başka olan diğer ilçelerde ve bölgelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız her türlü başvurunuzda sizlerin yanında olacağız. Bu başvurular konusunda dikkat etmeniz gereken tek şey ise başvuru formunun eksiksiz doldurulmasıdır.

Kırıkkale Cast Ajans Başvuru Formu

Başvuru yaparken dolduracağınız formu çok dikkatli bir şekilde okumanız ve yine aynı dikkatle doldurmanız, eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. Doldurduğunuz, oyunculuk, modellik, cast ajans, yeni yüzler, fuar hostesi gibimevkileri için size verilmiş olan formlar cast yönetmenlerimiz tarafından dikkatle incelenmekte, formlardaki bilgiler ışığında aramıza katılanlar ve katılamayanlar belirlenmektedir. 2 ila 3 gün içindeise yapılmış olan bu başvurularamutlaka olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilmektedir.

     

    Bir yorum yapın!