Kırklareli Cast Ajans Başvuru

Aradığımız yeni yüzleri bulmak için ve hayallerinin peşinden koşanların hayallerini gerçek yapmak için Kırklareli Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Bugüne kadar hep ilkeli duruşumuz sayesinde en iyisini elde ettik. Elde etmeye de devam ediyoruz. Kadromuzun güçlü oluşu bizi daima motive etti. Sizleri de kadromuza almaktan mutlu olacağız. Siz de bizim gibi düşünüyor iseniz Kırklareli Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni başarılarımızın mimarları arasında neden siz de olmayasınız. İnsan odaklı çalışmamızın getirdiği ödev bilinci ile sizler için hep nasıl daha başarılı olabilir, nasıl daha iyi yerlere gelinebilir arayışı içinde olduk. Kırklareli ilimizden kimler ünlü olmuş ve hangi başarılı projelere imza atmış, Kırklareli hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Kırklareli Dizi ve Film oyuncuları:

 Cahit Irgat: Ses sanatçısı, Tiyatrocu ve şair olan Cahit Irgat 1915 Lüleburgaz doğumludur. Drakula İstanbul’da, Yasak Aşk gibi filmlerde oynayan sanatçı daha çok yazdığı şiirleri ile bilinmiştir.

Sibel Can: Babası Pınarhisar ilçesinde doğan Sibel Can yılarca oyunculuk ve ses sanatçılığı yapmıştır. Halen müzik hayatına devam eden Can; Bizim Mahalle, Berivan, Saklambaç dizilerinde rol almıştır. Daha 14 yaşında iken oryantalliğe başlamıştır.

Kırklareli ’de çekilen Dizi ve Filmler:

 Düzensiz Düzenbazlar: Yönetmenliğini İbrahim Vurmaz’ın yaptığı filmde Ömer Gecü de başrolü üstlenmektedir. İstediği seyirci kitlesine ulaşamayan film yine de ilin tanıtımı için önemli bir yer edinmiştir.

Reis: Çekiminin büyük bölümü Kırklareli de yapılan ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını ve geçmişte yaşadığı sıkıntıları anlatan filmde başrol oyunculuğunu Reha Beyoğlu üstlenmektedir.

Kırklareli’de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler 

Kırklareli il merkezi yanı sıra Lüleburgaz, Babaeski, Vize ve Pınarhisar ilçelerinden başvuruları almaktayız.

Kırklareli Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Var ise önceki tecrübelerinizi de ekleyiniz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!