Kırşehir Cast Ajans Başvuru

Neşet Ertaş’ın memleketi Erenler diyarı Kırşehir’e aradığımız yeni yüzleri bulmak için ve Hayallerinin peşinden koşanların hayallerini gerçek yapmak için geliyoruz ve Kırşehir Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Bugüne kadar hep ilkeli duruşumuz sayesinde en iyisini elde ettik. Elde etmeye de devam ediyoruz. Kadromuzun güçlü oluşu bizi daima motive etti. Sizleri de kadromuza almaktan mutlu olacağız. Siz de bizim gibi düşünüyor iseniz Kırşehir Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni başarılarımızın mimarları arasında neden siz de olmayasınız. İnsan odaklı çalışmamızın getirdiği iç dünyamızdaki zorunluluk olarak sizler için hep nasıl daha başarılı olabilir, nasıl daha iyi yerlere gelebilir arayışı içinde olduk. Kırşehir ilimizden kimler ünlü olmuş ve hangi başarılı projelere imza atmış, Kırşehir hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Kırşehirli Dizi ve Film oyuncuları:

 Haluk Piyes: 1970 yılında ailesinin Kırşehir’den Almanya’ya göç etmesi sonrası Almanya’da yaşamaya başlayan oyuncu, küçük yaşlarda tiyatro kurslarına giderek: Geçmişteki Sır, Ateş, Firuze, Galip Derviş, Firuze, Pusat gibi onlarca dizide rol almıştır.

Kurtuluş Şakirağaoğlu: 1951 yılında Kırşehir’de dünyaya gelen Kurtuluş Şakirağaoğlu 1974 yılından bu yana devlet tiyatrolarında oynamaktadır. Kurban, Musallat, Kurtlar Vadisi, Kınalı kuzular gibi dizilerde rol almıştır.

Kırşehir  ‘de çekilen Dizi ve Filmler:

Aloya:  Gönül verdiği erkekle evlenme aşamasında olan Aloya isimli kızın, sevgilisinden hamile kalmasından sonra sevdiği kişinin kazada hayatını kaybetmesi ve bebeğini namus kavramı yüzünden bir çerçiye evlatlık olarak bırakmasını konu eden dramatik film Kırşehir’in ilk sinemasıdır. Başrollerde Sinem Öztürk, Turgay Tanülkü’nün oynadığı dizi Kırşehir’de çekilmiştir. Sinema ve dizi sektöründe yeni yeni tanınmaya başlayan Kırşehir ilerleyen günlerde yeni projelerle adından bahsettireceğini düşünüyoruz.

Kırşehir  ‘de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler 

Kırşehir merkez ve Kaman, Mucur ve Çiçekdağı ilçelerinden başvuru almaktayız.

Kırşehir Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekte yer alan formu eksiksiz doldurunuz. Var ise önceki tecrübelerinizi de ekleyiniz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz fark etmeksizin gereken bilgilendirme yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!