Kocaeli Cast Ajans Başvuru

Kurulduğu andan itibaren birçok başarıya imza atan ajansımız, Defile, Sinema, Reklam ve ürün tanıtımı için aranan modelleri, Dizi ve Sinemaların aranan yüzlerini bulmak için bu defa Kocaeli ’ye geliyor ve Kocaeli Cast başvurularını almaya başlıyoruz. Yetenekli modellerimiz ile TV sektörü arasında köprü vazifesi görmekteyiz. Ailemize katılan üyelerimize Avrupa standartlarında eğitim vererek her türlü danışmanlık hizmetini sağlamaktayız. İstanbul’a sınır olan Kocaeli sanayi anlamda önemli bir lokomotif görevi yapmaktadır. Siz de Kocaeli ‘ de çekilecek olan film, reklam, dizi ve ürün tanıtım kataloglarında yer almak istiyorsanız işe Kocaeli Cast Ajans oyuncu başvuru formunu inceleyerek başlayabilirsiniz. Dinamik ve genç bir kadrodan oluşan ekibimize katılmanız çok yakın

Kocaeli Ünlü Dizi Ve Film Oyuncuları

Gürkan Uygun: Adını Kurtlar Vadisi ve Kaçak dizileri ile sıkça duyuran ve başarılı işlere imza atan başarılı oyuncu Gürkan UygunKurtlar Vadisindeki Memati karakteri ile özdeşleşmiştir.

Uğurtan Sayıner: namı diğer Külyutmaz Cemil. Bizimkiler dizisindeki Cemil karakterini canlandıran usta oyuncu sonraki yaşantısında tiyatroya devam etmiştir.

Demet Akalın: Başarılı şarkıları yanı sıra son günlerde oynadığı reklamlarda da başarısını kanıtlayan ünlülerden olan Demet Akalın da Kocaelili ünlülerimizdendir.

Kocaeli’de Çekilen Film Ve Diziler

Bir Zamanlar Osmanlı

TRT tarafından yayın hayatına sunulan ve Patrona Halil isyanı ile o dönemde yaşananları anlatan Bir zamanlar Osmanlı dizisi Kocaeli ‘de çekilen dizilerdendir.

Doktorlar

Başrolünü Kutsi’nin üstlendiği doktorlar dizisi uzun yıllar seyircisi ile buluşmaya devam etmiş, son günlerde yeniden çekimine devam edilmesi konuşulmaktadır.

Doksanlar

Yaklaşık bir yıl yayın hayatını sürdüren doksanlar dizisi o yılların sosyal ve kültürel durumunu yansıtmaya çalışmış bir dizidir

Kocaeli’nde Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

 Kocaeli’nin Kandıra, Gebze, İzmit ve Körfez ilçelerinden mankenlik ve oyunculuk kadrosu için başvurularınız alınmaktadır.

Kocaeli Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler arayışımıza karşılık vermek isterseniz başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Başvurularınızın özenle değerlendirileceğinden nihayetinden en geç 2-3 gün içinde olumlu yada olumsuz haberdar edileceğinizden emin olabilirsiniz.

    Bir yorum yapın!