Konya Cast Ajans Başvuru

Türkiye’nin saygın cast ajanslarının başında gelen firmamız, ekip ruhunun tecrübe ve eğitim ile ne kadar olumlu sonuçlar meydana getirdiğinin göstergesi olarak güzel bir örnek teşkil etmektedir. Her şeyden önce insan diyerek çalışmalarımızda sizlerin mutluluğunu esas aldık. Ekip ruhunun getirdiği disiplin sayesinde her geçen gün kadromuza yeni üyeleri dâhil ettik ve şimdi sıra Konya’da. Konya Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz.

Sinema ve dizi sektörüne, hosteslik ve modellik alanlarında yetiştirdiğimiz üyelerimiz her platformda kendilerini kanıtlayacak özgüvene ve donanıma sahip olmaktadırlar. Ailemizin değerli bir üyesi olmak için Konya Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Sizlerden önce Konya kimleri yetiştirmiş kimlere ev sahipliği yapmış inceleyelim.

Konyalı mankenler, Dizi ve Film oyuncuları:

Meltem Cumbul : Muhteşem Yüzyıl , Labirent , Aşk Yakar ,Tomruk ,Duruşma , Yaktın beni gibi sayısız sinema ve dizilerde rol alan usta oyuncu Meltem Cumbul Konyalı ünlülerimizdendir.

Gülay Pınarbaşı: Başta hemşirelik okuyan sonrasında mankenlik yapmaya başlayan Gülay Pınarbaşı Ölümsüz diriliş ve Kelebekler sonsuza uçar isimli filmlerde rol aldı.

Konya’da çekilen Dizi ve Filmler:

DAĞ2: Senaryoyazarlığı ve yönetmenliğini Alper Çağlar’ın yaptığı filmde 6 yıl önce birlikte görev yapan 2 asker arkadaşının yıllar sonra tekrar aynı görevde karşılaşmaları sonrası Kuzey Irakta teröristlerle karşılaşmalarında yaşananlar anlatılmaktadır.

SÖZ: Son günlerin popüler dizilerinden söz de Konya’da çekilen diziler arasındadır. Dizide Güneydoğuda terörle mücadele eden bordo bereli askerlerimizin yaşadıkları anlatılmaktadır. Aynı şekilde benzer konseptte senaryosu bulunan Savaşçı filmi de Konya ilimizde çekilmektedir.

Konya’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Konya’nın Akşehir, Beyşehir, Ereğli ve Seydişehir ilçelerinde yapılacaktır.

Konya Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; başvurunuzun ön elemeden geçebilmesi için ekteki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız var ise tecrübelerinizi yazmanız lehinize olacaktır. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.Aramız yüz neden siz olmayasınız?

    Bir yorum yapın!