Koton Katalog Çekimi Başvuru

Türkiye’nin ve Dünyanın en büyük giyim firmalarından olan Koton katalog çekimleri başvuruları nasıl yapılır ? Koton katalog çekimleri model alımları? Koton ürün modellerini nasıl seçer ?

Modelliğe merak sardıysanız ve bu alanda başarılı olmak istiyorsanız eğer bilindik ve ünlü markaların katalog çekimlerinde görev almak sizin avantajınıza olacaktır. Ünlü giyim markalarından olan Koton’un katalog çekimlerine başvuru yapıp isminizi duyurarak diğer firmalar tarafından da aranılan bayan modeller arasında olursunuz.

Koton firması’nın katalog çekimleri için model ihtiyacını karşılamak üzere ajansımızla iletişime geçtiği takdirde başvurularınız değerlendirilip sunumlarınız profesyonel bir şekilde yapılır. Siz de hemen başvuru yapıp ünlü markaları tanıtma şansını yakalayabilirsiniz.

Bir yorum yapın!

3 Yorumlar
 1. Sait çelikel

  Koton katalog çekimleri için modellik yapmak istiyorum. Daha önce bir çok modellik deneyimim oldu ve bunların arasında koton gibi kaliteli ve güzel bir firmanın ürünlerini tanıtarak da devam etmek kariyerim açısından çok iyi olacaktır.

  1. admin

   Model başvurunuzu yaparak bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı bize iletirseniz eğer yapılacak olan koton katalog çekimlerinde sizi de model olarak görevlendirebiliriz.

 2. Enejan Kiciyeva

  Bende Koton katalog çekimlerine katılmak istiyorum. Lütfen Model olmam için bana da yardımcı olur musunuz.