Kuruluş Osman Başvuru

Kuruluş Osman oyuncu alımları nasıl yapılır ? Kuruluş osman cast ajans başvuru formu. Kuruluş osman dizisinde görev almak için ne yapmak gerekiyor ?

Atv’nin yeni yeni dizisi Kuruluş Osman gerek oyuncu kadrosu gerek senaryosu ve ekibi ile fenomen olmaya aday bir dizi olacağa benziyor. Cast ajans oyuncu seçmeleri tamamlanan ve çekimlerine başlanan dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. Yapımcılığını Tekten Film’den Mehmet Bozdağ üstleniyor yönetmenliğini ise Kamil Aydın yapıyor. Kuruluş Osman dizisinde Burak Özçivit Ertuğrul Bey’in oğlu Osman Bey karakteri ile 2019 2020 yeni sezonunda izleyicisi karşısında olacak. Kuruluş Osman dizisi için İstanbul-Anadolu yakasında, deniz kenarında çok büyük bir alana plato inşa edildi.

Kuruluş Osman Konusu

Kuruluş Osman dizisinde Osman beyin hikayesinin 20’li yaşlardan itibaren ekrana yansıyacak. Bu dönemde ise Ertuğrul Gazi karakteri Kuruluş Osman dizisinde yer almayacak. Osman Bey dönemine hızlı bir geçiş yapacak. Her ne kadar Ertuğrul Bey öldükten sonra ki dönem çekilecek olsa da Diriliş Ertuğrul dizisinden bir çok oyuncu Kuruluş Osman dizisinde devam edecek. Bunlardan bir tanesi de Bamsı karakteri olacak.

Kuruluş Osman Cast Ajans Oyuncu Kadrosu

Burak Özçivit – Osman Bey, Saruhan Hünel – Alişar, İsmail Hakkı Ürün – Samsa, Özge Törer – Bala Hatun, Abdül Süsler – Kalanoz, Ragıp Savaş – Dündar, Alma Terziç – İsodora, Ayşegül Günay Demir – Zöhre, Nurettin Sönmez – Bamsı, Seda Yıldız – Şeyh Edebali gibi usta isimler yer alıyor.

Kuruluş Osman Cast Ajans Oyuncu Başvurusu

Kuruluş osman dizisi’nde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak görev almak isteyen tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adayları başvurularınızı online olarak web sitemizden yapabilirsiniz. Başvurularınız kuruluş osman dizininden talep olduğu takdirde cast direktörlerine sunulmak üzere değerlendirilecektir.

Bir yorum yapın!