Kütahya Cast Ajans Başvuru

Evliya Çelebi’nin memleketi, çiniler diyarı Kütahya’dayız. Çinilere ruh katan insanların bulunduğu bir yerde sanata ruh katacak insanlar olmaz mı? Aradığımız yeni yüzleri bulmak için ve hayallerinin peşinden koşanların hayallerini gerçek yapmak için Kütahya Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Bugüne kadar hep ilkeli duruşumuz sayesinde en iyisini elde ettik. Elde etmeye de devam ediyoruz. Kadromuzun güçlü oluşu bizi daima motive etti. Sizleri de kadromuza almaktan mutlu olacağız. Siz de bizim gibi düşünüyor iseniz Kütahya Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni başarılarımızın mimarları arasında neden siz de olmayasınız. İnsan odaklı çalışmamızın getirdiği iç dünyamızdaki zorunluluk olarak sizler için hep nasıl daha başarılı olabilir, nasıl daha iyi yerlere gelebilir arayışı içinde olduk. Kırşehir ilimizden kimler ünlü olmuş ve hangi başarılı projelere imza atmış, Kütahya hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Kütahyalı Dizi ve Film oyuncuları:

 Ahmet Kural: Düğün Dernek, Çalgı çengi filmlerinin başrol oyuncularından olan Ahmet Kural son yıllarda büyük bir atılım gösterdi. Özellikle Murat Cemcir ile birlikte oynadıkları filmlerde komedi alanında başarısını defaten kanıtladı.

Gülşen Bubikoğlu: Tarık Akan ile oynadığı sinema filmleri ile tanıdığımız güzel oyuncu Kütahya doğumludur.1974 yılında Türker İnanoğlu ile evlenmiştir.

Kütahya’da çekilen Dizi ve Filmler:

 Malazgirt 1071: Filmde 1071 yılında Selçuklu Sultanı Alp Arslan ve Romen Diyojen arasında meydana gelen Malazgirt savaşının konu edildiği film Kütahya’da çekilmiştir. Oyuncuların büyük çoğunluğu Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncularıdır.

Gecenin Izdırabı: Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde çekilen Gecenin Izdırabı filmi İsmail Fazıl Atabay’ın yönetmenliğinde gösterime girmiştir. Korku filmi dalında gösterilen filmin başrollerini Macit Çevikalp ve Nilay Genç paylaşmıştır.

Kütahya’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler 

Kütahya il merkezi yanı sıra Tavşanlı, Simav, Gediz ve Emet ilçelerimizden aradığımız yeni yüzlere ulaşacağımızı düşünüyoruz.

Kütahya   Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Var ise önceki tecrübelerinizi de ekleyiniz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

  Bir yorum yapın!

  2 Yorumlar
  1. Çynar Weliyewa

   Daha oyunculuk deneyimi olmayan insanlarin başvurulari geçerli olurmu ve dizilerde oynama şansi varmı birde Kütahya’da üniversite öğrencileri okuma şansi varmı ?

   1. admin

    Ajansımız Türkiye geneli çalışmaktadır. Kütahya bölgesindeki yapılacak çekimlerde görevlendirmeniz yapılır.