Leylifer Dizisi Başvuru

Leylifer dizisi başvurusu için oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. Leylifer dizisi başvuru formunu doldurup oyunculuk yapabilirsiniz.

Leylifer dizisi için oyunculuk başvurusu yaparak, Alim Yapım imzalı bu dizide oyuncu olarak görev alabilirsiniz. Leylifer dizisinde rol alacak her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. 

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun yapım şirketi Alim Yapım’ın üstlendiği Leylifer dizisinin konusu ve hangi kanalda yayınlanacağı da merak konusu oldu.

Leylifer Dizisi Başvuruları ve Yeni Oyuncu Alımı

Leylifer dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Leylifer Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için oyunculuk başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.
Leylifer dizisi ajansı yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Leylifer dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talep olduğunda sunumunuz yapılacaktır.

Leylifer dizisinde oynamak için lütfen başvuru yapın.

Leylifer Dizisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Leylifer dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattı’dır.

Leylifer Dizisi Başvuru Formu

Leylifer Dizisi Whatsapp Başvuru

Bir yorum yapın!