Malatya Cast Ajans Başvuru

Hayallerinin peşinde koşmak isteyen oyuncu adaylarına, cast ajans kadromuz ile ev sahipliği yapıyoruz.  Artık sizlerde hayallerinizi engellemekten sıkıldıysanız ve en ünlü isimler ile bir ekranda yer almak istiyorsanız, Malatya Cast Ajans Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mankenlik, modellik, oyunculuk, reklam yüzü olarak görev almak istiyor ve tecrübelerinizi bizler ile paylaşmak istiyorsanız ertelemeyin. Tecrübeniz olmasa dahi, mevcut yetenekleriniz, güzel mimikleriniz, ses tonunuz ile bir fark oluşturabilir, yeni yüzümüz olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Malatya’ da çekilecek olan dizi, film ve reklamlarda yüzünüzü tüm Türkiye’ ye göstermek istiyorsanız, içeriğimizin altında yer alan başvuru formuna ulaşarak, kutucuklara gerekli bilgileri girerek, hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz.

Malatyalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

İlyas Salman; namı diğer çiçek Abbas, 1954’ de Arguvan doğumludur. Akasya durağı, fakiro, yedi kocalı hürmüz, kızlar sınıfı, gülerken ağladık. Dizi oyuncusu ve yönetmen, Türk sineması ve tiyatro

Kemal Sunal; İstanbul doğumlu olan Sunal, ülkemizin sevilen sanatçılarından. Aslen Malatyalı olurken, onlarca filmde rol almıştır. Türk televizyonunun sevilen ismi, sinema ve tiyatro oyuncusu

Yasemin Yalçın; Türk tiyatro oyuncusu, yasemince ile tanınmıştır. Vezirparmağı ile de TV ekranlarına geçmiş olurken, sevilen komedyenler arasında.

Malatya’ da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Şimdi onlar düşünsün; ünlü Komedyen Şafak Sezer’in başrol aldığı bu dizi, Samyeli Danoğlu ve Gökçe Özyol ile paylaşılmaktadır. Malatya Merkez’ de TV ekranlarına geçmiş bir dizidir

The İmam; Türk filmleriarasında yer alan The İmam, hız ve motosiklet tutkunu bir imamı ele almaktadır. Modern imam olarak bilinirken; dizinin de Darende’ de çekildiği bilinmektedir. Sizlerde bu gibi dizilerde rol almak, ilk zamanlarda figüran olarak görev almak ve hayallerinize adım adım yaklaşmak için başvuru ilçelerine göz atabilirsiniz.

Malatya’ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Doğanşehir, Doğanyol, Akçadağ, Battalgazi, Darande, Arapgir başta olmak üzere, Malatya’ da yer alan tüm ilçelerde online olarak cast ajans başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ilçelerden başvurularınızı değerlendirirken, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz.

Malatya Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk hayali olanlar ya da reklamların yeni yüzü olmak isteyen Malatya’ lı halk için bir fırsat imkânı. Aşağı da yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak, hayallerinizin önünü açabilirsiniz. Cast direktörlerimizin başvurularınızı değerlendirmelerinden sonra, sizler ile iletişime geçebilmesi üzere, iletişim bilgilerini eksiksiz ve net bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Olumlu ya da olumsuz olarak kesin dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!