Manisa Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru ekibi,kendilerine yeni takım arkadaşları arıyor. Türkiye’nin her ilinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı değerlendirmeye alıyoruz. Öncelikle Manisa Cast Ajans Başvurularını değerlendirmeye karar verdik. Amacımız ekibimizle birlikte günün her saati her ihtiyaca cevap olabilme ve sektöre yeni arkadaşlarkatmaktır.

Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan şehzadeler şehri Manisa çok yetenekli kişiler yetiştirmektedir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve  bizimle beraber yeni çekimlerde yer almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurun ve bize ulaştırın.

Siz de Manisa’da ikamet ediyorsanız ve bu sektörde olmayı istiyorsanız hemen Manisa Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize ulaştırabilirsiniz.

 

 Manisalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Asuman Dabak, oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır. Akhisar’da dünyaya gelmiştir. Leyla ile Mecnun, Şans Kapıyı Kırınca, Adem’in Trenleri, Kağıt, Pis Yedili, Kurtuluş Son Durak gibi bir çok farklı yapımda ekranda görülmüştür.

  Demet Egvar, oyunculuğa 17 yaşında başlamıştır. 1 Erkek 1 Kadın dizisinde başrol oynamıştır. Güneşi Gördüm ve Yahşi Batı filmleriyle Yeşilçam Ödülü’ne layık görüldü.

Kibariye, Kim Bilir adlı şarkısıyla bir anda çıkış yaşayan Kibariye, Çeşm-i Bülbül’de Zerafet rolüyle ekran karşısına geçmiştir. 1998de Reyting Hamdi’ye konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Natuk Baytan,En İyi Yönetmen ve En İyi Senoryo ödüllerini alan Baytan, en çok izlenen Kemal Sunal filmlerinin yönetmenliğini yapmıştır. Kendisi de sinemaya sektörüne adres sormak gibi küçük rollerle girmiştir.

 

Manisa’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

  Bir Damla Aşk, yıllar sonra iki çocukluk arkadaşının buluşmasından sonra yaşananların anlatıldığı Bir Damla Aşk filminin tamamı Manisa’da çekilmiştir. As Yapım tarafından çekilen filmin yönetmenliğini Berk Akgül yapmıştır.

Hayat Sevince Güzel, başrollerinde Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik oynadı. Yönetmenliğini Eray Koçak üstlendi. İlk bölümü 6 Haziran 2016 yılında yayınlanmış ve on beş bölüm ekran karşısında olmuştur.

Manisa Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Ahmetli, Akhisar, Demirci ilçelerinden de başvuruları dikkate alıyor ve inceliyoruz. Salihli, Turgutlu, Saruhanlı ilçelerinde belirli zamanlarda oyunculuk denemeleri yapılmaktadır. Siz de ekran karşısında olmak istiyorsanız bu denemelere katılabilirsiniz.

Manisa Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler sizin de hayallerinizde ekran karşısında  çalışmak var ise vakit  kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmalıdır. İncelenerek değerlendirildikten sonra en geç 2-3 gün sonraolumlu ya da olumsuzcevap verilecektir.

     

    Bir yorum yapın!