Mardin Cast Ajans Başvuru

Dizi ve film oyuncusu olmak isteyenlere bir ön ayak olmak isteyen ajansımız ile artık sizlerde hayallerinize ulaşabilirsiniz. Türkiye’ de tüm il ve ilçelerde kadromuzu genişletmek adına çalışmalar yaparken, elbette ki yine Mardin Cast Ajans Başvuru işlemleriniz ile sizleri değerlendirmeye alıyoruz. Yaratıcı ekibimizi ve kadromuz ile birlikte çalışmak isteyen yeni üyelerimizi de yönlendirmek amacı ile başvuru yapan yeni üyelerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli çalışıyoruz.

Mardin, tarihi yapıları ile mükemmel bir konuma sahip olurken, Güney Doğu Anadolu bölgesinde oldukça gözde bir yere sahiptir. Kültürel değerlere sahip olan Mardin’ de şimdiye kadar pek çok farklı çekim ele alınmıştır. Yine reklam, dizi çekimleri yapılmış olurken, sizlerde yeteneklerinizi bizler ile paylaşarak, Mardin’ de yapılacak olan yeni dizi ve film çekimlerinde rolünüzü kapabilirsiniz. Yine reklamların yeni yüzü olmak ve Mardin bölesinde yeni eserlerde kendinizi göstermek istiyorsanız, tecrübelerinizi ve yeteneklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Tecrübeniz olmasa bile yeteneklerinizi ön plana çıkartmak ve kendinizi ispatlamak istiyorsanız, başvuru formunu doldurarak, bilgilerinizi bizlere yönlendirebilirsiniz. Böylelikle önde gelen yapımcılar, ünlü oyuncular ve yönetmenler ile aynı proje için çalışma imkânı yakalayabilirsiniz.

Mardinli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Murat Yıldırım; televizyon ekranlarının yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım, Mardin’in ünlü yüzleri arasında. Türk oyuncu ve sunucusu olarak bilinirken, oynadığı dizilerden sonra 2017 Şubat tarihinden itibaren, ‘’ kim milyoner olmak ister ‘’ programında sunucu olarak görev almaktadır

Furkan Kızılay; En son babalar duyar dizisi ile küçük yaşlardan günümüze kadar televizyon ekranlarında büyüyen bir oyuncudur. Yine farklı yapıtlarda görev almış olurken, en son survivor yarışmasında televizyon ekranları karşısında.

Mardin’ de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Aşk bir hayal; Başrolleri; Nehir Erdoğan, Emre Kızılırmak, Orhan Kılıç paylaşırken, ATV’ nin beğenilen dizisi Midyat’ ta çekilmektedir

Sıla; Çekimleri toplamda 2 yıldır Mardin’ de gerçekleşmiştir

Sonbahar; Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ başrol oynadığı ve yine Özgü Namal’ın da rolünü paylaştığı bu dizi Mardin’ de çekilmektedir.

Mardin’ de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Mardin’in tüm ilçelerinde, online olarak cast ajans başvurularını almaktayız. Dargeçit, Ömeri, Midyat, Nusaybin, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı ve tüm diğer ilçelerden, başvurularınız online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Mardin Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk hayallerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi diyorsanız, başvuru formunu eksiksiz, doğru ve net bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Böylelikle cast ajans direktörlerimiz, başvurularınızı inceleyerek, detaylı bir şekilde göz attıktan sonra, sizlere; olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapabilecektir. İletişim bilgilerini eksiksiz girmeniz kesin olarak dönüş yapılması adına önemlidir.

    Bir yorum yapın!