Maviye Sürgün Dizisi Başvuru | Oyuncu Başvuru Formu

Yapımcılığını 03 Medya’nın üstlendiği, Show Tv‘nin yeni dizisi Maviye Sürgün için oyuncu başvuruları başlamıştır. Maviye Sürgün dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Maviye Sürgün dizisi konusu: Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda’nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir.

Maviye Sürgün dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Maviye Sürgün Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Maviye Sürgün dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Maviye Sürgün Oyuncu Başvuru Formu
    Bir yorum yapın!