Mersin Cast Ajans Başvuru

Cast ajans ailemizin üyelerini daha da arttırarak yolumuza güvenle devam etmek istiyoruz ve bunun için yeni yol arkadaşlarına ihtiyacımız var. Model, hostes, manken ve oyuncu kadrolarına yapılacak alımlarımız için MersinCast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz.  Kadromuza dâhil ettiğimiz yol arkadaşlarımızın mesleki gelişimini en üst seviyede sağlayarak herkesin oyuncu her köşe başında bir cast ajansının olduğu günümüzde kaliteyi arttırmak ve diğer ajanslara da örnek olmak üzere yola çıkmış bulunuyoruz.  Ailemizin değerli bir üyesi olmak için Konya Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Sizlerden önce Mersin,  kimleri yetiştirmiş kimlere ev sahipliği yapmış inceleyelim.

Mersinli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Tolga Çevik: Komedidükkânı tek kişilik gösterisi ile akıllara kazınan oyuncu bugüne kadar Sen kimsin, organize işler, vizon tele gibi filmlerde roller üstlenmiş olan Tolga Çevik Mersinli ünlülerimizdendir.

Mustafa Üstündağ :   Namı diğer muro. Müjdat Gezen Tiyatrosundan mezun olan oyuncu, Muhteşem yüzyıl, Kurtlar Vadisi, Yedi numara, Emret komutanım gibi dizilerde rol almıştır.

Mersin ‘de çekilen Dizi ve Filmler:

Kurtlar Vadisi Filistin: Filistin’deki İsrail zulmünü bitirmek için yola çıkan Polat Alemdar ve arkadaşlarının yaşadığı olayların anlatıldığı Kurtlar Vadisi Filistin filmi çıktığı dönemde çok büyük bir gişe rekoru elde etmişti. Film çekimleri Tarsus ilçesinde bir mahallede yapılmıştır.

Beynelmilel: Başrollerini Cezmi Baskın ve Özgü Namal’ın üstlendiği Beynelmilel filmi 1980 darbesi sonrası yaşanan sıkıntıları, özellikle o dönemde gevende olarak adlandırılan Çalgıcıların sorunlarını ironik olarak anlatmaktadır. Filmin tamamı Tarsus ilçesinde çekilmiştir.

Mersinde Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Mersin’in Anamur, Silifke, Tarsus ve Erdemli ilçelerinden başvuruları kabul etmekteyiz.

Mersin Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; başvurunuzun ön elemeden geçebilmesi için ekteki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız var ise tecrübelerinizi yazmanız lehinize olacaktır. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.Aramız yüz neden siz olmayasınız?

    Bir yorum yapın!