Muğla Cast Ajans Başvuru

Cast Ajans olarak, ülkemizde pek çok şehirde yeni oyuncu, manken, model ve hostes kadrosu oluşturarak, kadromuzu geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Yine Ege’ nin gözdesi olan Muğla için de başvuruları değerlendirmeye alırken, ekibimize en yeni yüzler kazandırmak asıl amacımız. Sektöre yeni yüzler kazandırabilmek üzere, başvuruları alırken, yeteneklerinizin farkına varabilmeniz için sizlere bir fırsat veriyoruz.

Muğla, bulunduğu konum itibari ile ülkemizin en güzel yerlerinden birisidir. Elbette ki cast ajans ele alındığında da, pek çok dizi ve film çekiminin Muğla’ da olduğu düşüncesi göz önünde bulundurulursa, sizlerde artık yeteneklerinizi sergileyerek,  televizyon ekranlarında yerinizi almanın fırsatını yakalayabilirsiniz. Yeteneklerinizi gün yüzüne çıkarmak ya da tecrübelerinizi bizim ile paylaşmak istiyorsanız, dizi, film ya da reklam yüzü olma gibi hayaliniz var ise, Muğla Cast AjansOyuncu Başvuru Formu’ nı doldurarak, bilgilerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Türkiye’ nin en önde gelen yapımcıları ve yönetmenleri ile çalışma fırsatını yakalamak isteyenler için, sektörde profesyonel olarak isim kazanmış kişiler ile rol paylaşımında bulunmak istiyorsanız, hayallerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı.

Muğlalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Gülnihal Demir; 1953 Muğla doğumlu olan Gülnihal Demir, Türk dizilerinde pek çok farklı karakterde rol oynamıştır. Son dizisi zengin kız fakir oğlan olurken; iyi uçuşlar, dalgakıran, kaval yelleri, benden baba olmaz ve yeşeren düşler gibi dizilerde sahne almıştır.

Muğla’ da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Baba Ocağı; Burak Özcivit’ in başrol aldığı köy dizisi, bildiğiniz gibi geniş bir izleyici kitlesine sahip olmuştu. Bu dizi, Bozüyük- Yatağan ilçesinde çekilmiş olurken, yine aşağıda yer alan dizilerde Muğla bölgesinde çekilmiştir.

Güzel köylü; Gizem Karaca’nın güzelliği ile izleyicileri ekran başına kitlendiğiGüzel köylü dizisi ise, Muğla’nın Akyaka ilçesinde oldukça güzel mekânlar ele alınarak, şirin bir köyde TV ekranlarına geçmişti.

Entelköy Efeköy’ e karşı; Bir Yüksel AKSU filmli olan bu film ise; Yine Muğla Milas bölgesinde çekilmiştir.

Muğla’ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Model, reklam yüzü, katalog, film ve dizi çekimlerinde yeni bir yüz olmak istiyorsanız; Marmaris, Datça, Bodrum, Milas, Ula, Fethiye, Ortaca ve tüm diğer ilçeler olmak üzere başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Muğla’nın tüm ilçelerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Muğla Cast Ajans Başvuru Formu

Gerekli bilgileri net ve eksiksiz bir şekilde aşağı da yer alan forma doldurarak, ajansımızın başvuruları değerlendirerek, cast direktörleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sizlerde, fuar hostesi, model, cast ajans ve oyunculuk hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Bir yorum yapın!