Muş Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans Ekibimize katılmak için Türkiye’nin her birtarafındantecrübeli ve ya yeteneği olanmanken, hostes, oyuncu adaylarını bekliyoruz. Muş Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Tek amacımız ise size haftanın her günü ve günün her saati en hızlı şekilde yardım etmek. Bu yardımlarımız için ise sizden hiçbir karşılık beklemiyoruz.

Muş ili, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Muş il sınırları içerisinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde bulunmak istiyor, bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyor ve ya tecrübeli isenizMuş Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun.

Çekimlerde başarılı olduğunuz taktirde ise Türkiye’nin en başarılı ve büyük yapımcı ve yönetmenleri ile çalışma imkanı bulacaksınız.

Muş’ta Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

  1. Antalya Altın Portakal Festivaline davet edilen ve en iyi film ödülü dahil toplamda 3 adet ödülle geri dönen Cennetten Kovulmak isimli filmin bir kısmı Muş ilinde çekilmiştir. Bundan başka ise Muş ilinin Yarpuzlu köyünde senaryo ve yönetmenliğini Remzi Maral’ın yaptığı Kürtçe bir film olan Şilan, genç kızların zorla evlendirilmesi konusunu işliyor.  Film kadrosunun hemen hemen hepsi tarlada çalışan işçilerden oluşmakta. Baş rol oyuncusu ise tarlada çalışırken yönetmen tarafından keşfedilerek kadroya dahil edilmiş.

Muş’ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Muş’taVarto, Muş Merkez, Malazgirt, Korkut, Hasköy, Bulanıkilçeleri ve diğer ilçe ve bölgelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak amacı ile yapacağınız her türlü başvuruyu inceliyor ve değerlendiriyor olacağız.

Muş Cast Ajans Başvuru Formu

Cast ajans, yeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik ve diğer pozisyonlariçin dolduracağınız başvuru formlarının eksiksiz ve en önemlisi de yanlış olmaması çok önemli bir husustur. Çünkü sizin bize göndereceğiniz bu başvuru formları dikkat ile incelenerek yetkili cast direktörlerimiz tarafınca en geç 2 ila 3 gün içinde sizlere olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir. Cast direktörlerimiz hiçbir başvuruyu cevapsız bırakmamaktadır.

    Bir yorum yapın!