Neşeli Günler Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Goya Entertainment’in üstlendiği, TRT‘nin yeni dizisi Neşeli Günler için oyuncu başvuruları başlamıştır. Neşeli Günler dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Neşeli Günler dizisi konusu: Neşeli günler dizisinde Neşe tıp fakültesini yarıda bırakarak evlenip çoluk çocuğa karışmıştır. Çocuklar büyüdükten sonra da aftan yararlanıp okuluna geri döner. Neşe ile ailesinin renkli hikâyesi Neşeli Günler dizisi konusu oldu. Neşe hem ailesi için çabalarken yıllar sonra okula dönmenin heyecanıyla hayatı daha da renklenecektir.

Neşeli Günler dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Neşeli Günler Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Neşeli Günler dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!