Netflix Oyunculuk Başvurusu

Netflix oyunculuk başvurusu yapmayı düşünen kişilere cast ajansımız yol göstermektedir. Dünyanın en büyük dijital tv platformlarından biri olan Netflix’te sayısız dizi ve film bulunmakdır. Türkiye’de çok fazla sayıda izleyicisi bulunan bu online platform ünlü oyuncularla hazırladığı türkçe dizi ve filmler ile adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır. Netflix oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Netflix oyuncu alımları? Netflix ajansları gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Netflix için çekilmiş olan Türk yapımı dizi ve içeriklerin listesi 

 • Muhafız
 • Atiye
 • Rise of empires ottoman
 • Love101
 • Şimdiki Aklım Olsaydı
 • Fatma

Netflix Oyunculuk başvurusu yapmak için gerekenler ?

Netflix kendi bünyesinde oyuncu ya da cast kadrosu oluşturmamaktadır. Bunun yerine çekilecek dizi ve filmlere uygun kişileri cast ajanslarından temin edilmektedir. Bu yüzden oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık başvurunuzu cast ajansları üzerinden yapabilirsiniz.

Netflix Oyunculuk Başvurusu

Netflix’in çalışmış olduğu yapım firmaları ve içeriklerden cast ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde değerlendirilmek üzere başvurunuzu web sitemizde bulunan cast ajans oyunculuk başvuru formu üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Yapacağınız başvurularınız talep olduğu takdirde yetkili kişilere sunumlarınız yapılarak projelerde rol almanız sağlanacaktır.

Bir yorum yapın!

2 Yorumlar
 1. yağmur yavuz

  merhaba hep bir dizide oynamak istemisimdir ve umarım bu hayalim gerckelesir stranger thingsde yer almak ve kendi rolumu yazmak istiyorum .

 2. Hakan Aktas

  Ben Hakan Aktas 15.08.1999 doğumluyum,22 yaşında meslek lisesi Mezunuyum 1.71 boyunda 58 kiloyum iş disiplinine sahip sorumluluk sahibi bir insanım askerlik hizmetimi tamamladım. Kendimi topluma ve milletime faydalı bir birey olmak istiyorum. Bu nedenle oyunculukta kendimi yetistirip daha iyi konumlara gelerek vatanıma ve milletime hizmet etmek istiyorum. Daha önce birçok özel sektörde çalıştım deneyimli ve tecrübeli biriyim. Bana şans vermenizi istiyorum hepinize teşekkür ederim. Saygılarımla…