Nevşehir Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden yetenekli ve tecrübeli manken, hostes, oyuncu adaylarını bekliyoruz. Nevşehir Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Bir tek amacımız var, o da size günün her saati yardımcı olabilmektir. Bu yardımları yaparken de sizden herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

Nevşehir ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Nevşehir il sınırları içerisinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde bulunmak istiyor, bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyor ve ya tecrübeli iseniz Nevşehir Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun.

Bu çekimlerde başarılı olursanız, Türkiye’nin en ünlü yapımcı ve yönetmenleri ile çalışma şansı elde edecek ve çok ünlü olmak için bir fırsat yakalamış olacaksınız.

Nevşehirli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                İclal Aydın, ünlü sunucu, şarkıcı ve oyuncu. Birkaç filmde yer aldı ve şiir albümleri var. Şu an aktif olarak sunuculuk yapmakta.

Ekin Türkmen, Türk dizi ve filmlerinde aranan yüzlerden olan bayan oyuncu. Ekmek Teknesi, Acı Hayat, Nefes Nefese, Küçük Kadınlar ve Adanalı rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Nevşehir’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Hayat Devam Ediyor, Asmalı Konak, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Lale Devri ve Yer Gök Aşk gibi Türk televizyon tarihinin önemli yapıtları Nevşehir’de ve çeşitli ilçelerinde çekilmektedir.

Nevşehir’de Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Nevşehir’deÜrgüp, Nevşehir Merkez, Kozaklı, Hacı Bektaş, Gülşehir, Derinkuyu, Avanos ve ve bunlardan başka geriye kalan bütün ilçelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız her türlü başvurularınızı değerlendiriyor olacağız.

Nevşehir Cast Ajans Başvuru Formu

Dolduracağınız başvuru formlarının mutlaka eksiksiz olmasına ve doğru olmasına büyük dikkat göstermelisiniz.Yeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajans olurken sizden aldığımız bu formlar çok önemlidirçünkü sizin bize göndereceğiniz bu başvuru formları dikkat ile incelenerek yetkili cast direktörlerimiz tarafınca en geç 2 ila 3 gün içinde sizlere olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir.

    Bir yorum yapın!