Niğde Cast Ajans Başvurusu

Türkiye’nin her noktasından tecrübeli ve yetenekli manken, hostes, oyuncu adaylarınıCast Ajans Ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza bekliyoruz. Niğde Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Tel amacımız ise size haftanın her günü ve her saati hiçbir karşılık gözlemeksizin yardımcı olabilmektir.

Niğde ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Niğde toprakları içinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerine katılmak istiyorsanız, bu konuda tecrübeliyseniz ve ya yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız Niğde Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun.

Bu çekimler de kendinizi gösterebilmeniz durumunda, Türkiye’nin en ünlü ve büyük yapımcıları ve yönetmenleri ile çalışma fırsatı bulup, sinema ve televizyon dünyasına adınızı altın harfler ile yazdırma şansı bulacaksınız.

Niğdeli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Kazım Kartal, 700 den fazla filmde rol almıştır. Yeşil Çamın kötü adamı olarak bilinir. Özellikle Kemal Sunal filmlerinde hep kötü adam rolünde görülmüştür.

Ayşe Yıldız Kenter, UNICEF Türkiye en iyi niyet elçisi unvanına sahiptir. Sinema, televizyon ve tiyatro oyunları dahil yüzlerce oyunda yer almıştır

Niğde’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Star TV’de 2012 yılında yayınlanmış olan Babalar ve Evlatlar isimli dizi Niğde şehrinde çekilmiştir. Kadrosunda ise Ali Barkın, Deniz Baysal, Fatma Girik gibi isimler yer almıştır.

Niğde’deCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Niğde’de Ulukışla, Niğde Merkez, Çiftlik, Çamardı, Borve bundan başka kalan diğer bütün Niğde ilçelerinde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken adaylarının yapacağı başvuruları belirlenen gün ve saatlerde değerlendirmekteyiz.

Niğde Cast Ajans Başvuru Formu

Bizim için dolduracağınız formun eksiksiz ve doğru olması çok önemlidir. Çünküyeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajans gibi mevkilere yaptığınız başvurular ile ilgili formlar cast yönetmenlerimiz tarafından dikkat ile incelenmektedir ve duruma göre en geç 2 ila 3 gün içinde sizlere olumlu ve ya olumsuz bir cevap mutlaka verilmektedir. Bu 3 günlük süre zarfında size mutlaka bir geri dönüş yapılmış olacaktır.

    Bir yorum yapın!