O Kız Dizisi Oyunculuk Başvurusu

O Kız dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurup, dizi oyuncusu olabilirsiniz. O Kız dizisi ajans başvurusu.

O Kız dizisi oyunculuk başvuru formu doldurup, hayalinizdeki ünlü oyuncularla dizi oyuncusu olabilirsiniz.

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Özlem Gürhan’ın oturacağı, başrolünde Erkan Petekkaya ile Dilin Döğer’in yer alacağı dizide sosyal medya fenomeni Ozan karakterine Ogeday Girişken hayat verecek.

Bağlı olduğu ajansın evli patroniçesi Sitare Arkın’la ilişkisi olan Ozan’ın, evine temizliğe gelen Zeynep (Döğer) ile allak bullak olan hayatını konu alan dizinin kadrosunda; Ayten Uncuoğlu, Orhan Kılıç, Asiye Dinçsoy, Zeynep Sönmez ve Münire Apaydın da yer alıyor.

O Kız Dizisi Oyunculuk Başvuruları ve Yeni Oyuncu Alımı

O Kız dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Dizi Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için oyunculuk başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Dizi ajansı yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenecektir. Diziden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talep olduğunda sunumunuz yapılacaktır.

O Kız dizisinde oynamak için lütfen başvuru yapın.

O Kız Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

O Kız dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattı’dır.

Bir yorum yapın!